موج

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ازافزایش یک درصدی مصرف گاز درصنایع استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مصطفی علوی میزان گاز مصرفی در سه ماهه پاییز سال گذشته را بیش از 4میلیارد و 803میلیون متر مکعب عنوان کرد و گفت: این افزایش یک درصدی در مصرف گاز در مدت مشابه امسال با توجه به برودت هوا و حمایت از صنایع در جهت تولیدات داخلی می باشد.

 وی با اشاره به میزان مصرف گاز خانگی، عمومی و صنعتی درسطح استان گفت: حجم گاز مصرفی طی سه  ماه پاییز امسال  بیش از 4میلیارد و 853میلیون متر مکعب بوده است.

علوی با بیان اینکه حجم گاز مصرفی در بخش صنعت در پاییز سال گذشته بالغ بر4میلیارد و 107 میلیون و 611هزار متر مکعب بوده تصریح کرد: در پاییز امسال مصرف گاز در بخش صنعت به میزان 4میلیارد و 260 میلیون و 290 هزار متر مکعب رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: این شرکت علاوه بر توسعه چرخه تولید در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در جهت کاهش آلاینده های محیط زیست اهتمام  ویژه ای برگازرسانی به واحدهای صنعتی استان ورزیده به گونه ی که در حال حاضر بیش از ۶ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی را از این نعمت خدادادی بهره مند ساخته است.

وی میزان مصرف گاز در بخش خانگی را، در پاییز امسال 524 میلیون و 271هزارمتر مکعب برشمرد و افزود: این میزان در مدت مشابه سال گذشته616میلیون و719 متر مکعب بوده است.

علوی همچنین،مصرف گاز در بخش عمومی را در پاییز سال گذشته 79میلیون و 380هزار متر مکعب برشمرد و افزود: این میزان در پاییز امسال به 69میلیون و 319هزار متر مکعب کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: به علت مصرف بالای گاز و ضرورت توجه بیشتر به نکات ایمنی و همچنین پاسخگویی به نیاز مشترکین محترم گاز، این شرکت با تلفن امداد 194 بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشد،مرکز پیام این شرکت با توسعه ساختمان و امکانات تلفنی ، زیر ساخت لازم را برای پاسخگویی مناسب و کنترل و امداد حوادث فراهم کرده است.

گفتنی است، شرکت گاز استان اصفهان در حال حاضر سالانه حدود21میلیارد متر مکعب گاز طبیعی توزیع می کند و که بعد از استان تهران رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها