موج

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد؛

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تمدید فراخوان انتشار مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی برای رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین ابراهیمیان با اشاره به انتشار فراخوان انتشار مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی از خردادماه امسال، اظهار کرد: این فراخوان توسط معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و در راستای اجرای طرح پنج ساله پیشگیری از خشونت، خطاب به دفاتر خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و نشریات محلی استان منتشر شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس فراخوان مذکور از رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خواسته شده تا با انتشار مطالبی پیرامون «خشونت‌های خانگی» در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روانی جامعه و خانواده با این اداره‌کل همراهی نمایند.

ابراهیمیان با اشاره به تمدبد مهلت شرکت در این فراخوان، گفت: مدیران مطبوعات، دفاتر خبرگزاری و پایگاه‌های خبری استان گیلان تا پایان وقت اداری سی‌ام بهمن‌ماه امسال فرصت دارند تا مطالب منتشر شده آن رسانه با موضوع «خشونت‌های خانگی» در بازه زمانی اول خرداد لغایت ٢٥ بهمن ١٣٩٧ را ارسال نمایند.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری می‌توانند آدرس اینترنتی مطالب منتشر شده را به ایمیل  farhangi.gilan@farhang.gov.ir ارسال نمایند. نشریات مکتوب نیز باید نسخه‌ای از نشریه را در اختیار کارشناس فرهنگی این اداره‌کل (آقای مژدهی) قرار دهند.

وی در پایان اظهار کرد: رسانه‌های فعال در این حوزه، شانزدهم اسفندماه ١٣٩٧ همزمان با برگزاری جشنواره آسیب‌شناسی اجتماعی در مطبوعات محلی، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های گیلان تجلیل خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها