موج

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت، سومین نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صادراتی استان در اسفندماه سال جاری در استان مسندم عمان –شهر خصب دایر می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، خلیل قاسمی در سیزدهمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان با اشاره به عملکرد دبیرخانه کارگروه عنوان کرد: تا کنون 12 جلسه کارگروه توسعه صادرات انجام شده است که 123 مصوبه در برداشته که از این تعداد 103 مصوبه آن اجرائی شده است.

خلیل قاسمی در ادامه از برگزاری نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صادراتی هرمزگان در استان مسندم – شهر خصب خبر داد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته و برنامه ریزی های انجام شده سومین نمایشگاه محصولات تولیدی و صادراتی در اسفندماه سالجاری در شهر خصب دایر و همزمان جهت اعزام هیات تجاری اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی همچنین افزود: در نه ماهه سالجاری صادرات در بخش های کشاورزی، شیلاتی، صنایع دستی و گردشگری  بالغ بر یک میلیارد و 667 میلیون دلار بوده است که نسبت به هدف گذاری انجام شده 56 درصد تحقق یافته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، با اشاره به صادرات مواد معدنی و صنعتی در نه ماهه سالجاری گفت: در این بخش بیش از یک میلیارد و 179 میلیون دلار صادرات انجام شده که نسبت به سال گذشته شاهد رشد 6 درصدی هستیم.

قاسمی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های تخصصی در بندرعباس گفت: تقویم نمایشگاه های تخصصی سال 1398 تدوین و زمانبندی شده است که بر این اساس به واحدهای تولیدی جهت معرفی محصولات در نمایشگاه های مذکور اطلاع رسانی می گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها