موج

نماینده مردم همدان در مجلس:

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: نزدیک‌ترین افراد به رهبری شما بسیجیان و نیروهای جهادی و انقلابی هستید که در میدان عمل کار می‌کنید.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، نماینده مردم همدان در سومین گردهمایی بصیرت‌افزایی بسیجیان گردان 166 امام حسین(ع) گفت:  مشکل دشمنان با ما مسائل موشکی و هسته‌ای نیست بلکه آنها با راه اهل‌بیت (ع) مشکل‌ دارند یعنی وقتی ما از راهمان دست بکشیم آنها با داشتن موشک و مباحث هسته‌ای نیز مخالفت نمی‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان نمی‌توانند به مسیر خود ادامه دهند و مدتی بعد دست از کار می‌کشند، گفت: امروز استقامت و پایداری ملت ایران بسیار اهمیت دارد چراکه ما برای عبور از این مسیر به آن نیاز داریم.

حاجی بابایی بابیان اینکه اگرچه قوای سه‌گانه در کشور در تلاش هستند اما ما به مجلس، قوه قضاییه و دولت انقلابی احتیاج داریم، افزود:  حضور شما بسیجیان جهادگر در میدان‌های عمل و پیشتازی شماست که انقلاب را زنده نگه داشته است.

وی خطاب به بسیجیان گردان‌های رزمی جهادی امام حسین(ع) گفت: مبادا برخی اتفاقات رخ‌داده مانند دزدی‌ها،کم‌کاری مسئولان و غیره در کشور سبب نگرانی شما شود چراکه این موارد در زمان پیامبر اکرم(ص) و امیرالمؤمنین (ع) نیز بوده است و از بین می‌رود.

نماینده مردم همدان با تأکید بر اینکه امروز امتحان سختی پیش‌رو داریم که از گذشتن از مسیر را برای ما سخت می‌کند ابراز کرد: رزمندگان امروز اگر جلوتر از رزمندگان دیروز نباشند عقب‌تر از آنها نیستند چراکه رزمنده‌ای که دیروز می‌جنگید، امروز باید مسئولیت گرفته، جهادی کار کند و جهادی بماند.

 وی با اشاره به انحراف برخی پیشگامان ابراز کرد: همان‌گونه که در صدر اسلام افرادی مانند طلحه و زبیر  به دلیل حب به مقام و پول از مسیر الهی منحرف شدند امروز هم برخی می‌خواهند رزمندگان دوران دفاع مقدس را با حرف‌های شیطانی منفعل کنند.

حاجی بابایی خطاب به بسیجیان با تأکید بر اینکه هر گامی که برمی‌دارید تا زمانی که مهر ولایت بر آن حک‌ شده ارزشمند است، گفت: مردم و کشور همچون گذشته از مشکلات کنونی عبور می‌کنند و برخی روسفید و برخی نیز روسیاه می‌شوند.

 وی با قدردانی از مردم ایران برای ایستادگی در برابر مشکلات عنوان کرد: با آمریکا تنها باید از موضع قدرت و زور حرف زد تا مجبور به عقب‌نشینی شود موضوعی که هم‌اکنون در حال رخ دادن است.

نماینده مردم همدان در مجلس با تأکید بر اینکه نزدیک‌ترین افراد به رهبری شما نیروهای جهادی و انقلابی هستید که در میدان عمل کار می‌کنید، مطرح کرد: شرف این ملت و شهدا در تاریخ زبانزد است.

وی بابیان اینکه فردی‌که از رانت استفاده کرده و از نظام سوءاستفاده می‌کند خائن به مردم و خون شهدا است، اظهار داشت: خداوند این‌گونه افراد را رسوای عالم کرده و آبرویشان را می‌برد مانند آنچه که هم اکنون در کشور در حال رخ دادن است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها