در مورد موضوع برگزاری کنسرت‌ها در استان با اشاره به اینکه از کمیت و کیفیت چگونگی برگزاری این کنسرت‌ها خبر ندارم، تأکید کرد: به فرهنگ و ارشاد توصیه کردم که در برگزاری کنسرت‌ها شرایط دارالمومنین همدان رعایت شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، نماینده ولی‌فقیه در استان همدان در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: با بیان اینکه خدای متعال‌ در قرآن کریم سرگذشت‌های تلخ صدر اسلام را به رخ ما می‌کشد، گفت: وقتی دین خدا در جامعه‌ای حاکم نشد انسان‌ها به جان هم می‌افتند.

امام جمعه همدان با تأکید بر اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی از برکت انقلاب و دستاوردهای آن در منطقه ابرقدرت است.

محمدی بیان کرد: زمانی دشمنان معتقد بودند که هواپیماهای ایران فرسوده شده و دیگر هیچ کشوری به ما هواپیما نمی‌دهد اما امروز از برکت انقلاب و همت زحمت کشان و دلسوزان نظام، ایران قادر به ساخت هواپیما است.

وی با بیان اینکه امروز که خدای متعال تمام فتنه‌های خارجی و داخلی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین برده دشمنان به دنبال کمرنگ نشان‌دادن دستاوردهای انقلاب هستند، عنوان کرد: باید این سربلندی و افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران را شکرگذار باشیم و معرفت و خداشناسی ما بیشتر و ایمان‌مان قوی‌تر شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با تأکید بر اینکه این جمله را چندین بار از زبان مقام معظم رهبری شنیده‌ام که می‌فرمودند در دوران جنگ باید از کشورهای دیگر سیم خاردار خریداری می‌کردیم، ابراز کرد: ایران کشوری است که در آن دوران قادر به تولید سیم خاردار نبود اما امروز دشمنان از قدرت آن در منطقه غرب‌آسیا و جهان سخن می‌گویند. 

‌وی با تأکید بر اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید جشن‌های بسیار مجللی با حضور همگانی مردم برگزار کنیم، اظهار داشت: برای بیان دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی باید همه، تمام توان خود را به‌کار گیرند.

امام جمعه همدان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال آن است بزرگترین اقدامات انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران را کوچک و کمرنگ جلوه دهد، تأکید کرد: برای کوری چشم دشمنان باید امسال دستاوردهای عظیم انقلاب بیشتر و پررنگ‌تر بیان و به نمایش گذاشته شود.

محمدی با تأکید بر‌اینکه قبل از انقلاب اسلامی ارتش ایران در اختیار آمریکایی‌ها بود، افزود:‌ ملتی که در آن زمان زیردست بوده و جان، مال و فرهنگ‌شان زیر سلطه آمریکا بود امروز در منطقه ابرقدرت شده و این افتخارات شکرانه دارد. تمامی ارگان‌ها نظیر صنعت، جهادسازندگی، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی، مسئولان، روحانیت، مدیران و‌غیره امسال بیش از پیش به تبیین دستاوردهای انقلاب بپردازند. 

محمدی در بخش دوم خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه امشب شب میلاد قهرمان کربلا حضرت زینب (س) است، تصریح کرد: ولایت ما در پناه چنین شخصیت‌هایی است، که ولادت با سعادت این بانوی بزرگ اسلام و روز پرستار را گرامی می‌داریم.

وی در مورد دیدار مردم قم در 19 دیماه با مقام معظم رهبری ابراز کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار بسیار بر رسیدگی به معیشت مردم تأکید کردند و بایستی بدانیم که اقشار مرفه مدیون قشر ضعیف جامعه هستند.

امام جمعه همدان در مورد موضوع برگزاری کنسرت‌ها در استان با اشاره به اینکه از کمیت و کیفیت چگونگی برگزاری این کنسرت‌ها خبر ندارم، تأکید کرد: به فرهنگ و ارشاد توصیه کردم که در برگزاری کنسرت‌ها شرایط دارالمومنین همدان رعایت شود.