موج

فرماندار سنندج از تخریب‌کنندگان منابع طبیعی و محیط‌زیست در این شهرستان انتقاد کرد و گفت که در برابر اقدامات تخریبی سوءاستفاده کنندگان از منابع طبیعی، دولت " شدت عمل قانونی " خود را افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان،محمد ابراهیم زارعی از برخورد با تخریب کنندگان و سوءاستفاده کنندگان از منابع طبیعی خبر داد.

فرماندار سنندج در نشست شورای اداری شهرستان سنندج از "عزم عملیاتی دولت " برای مقابله با کسانی که او آنها را نابودکنندگان منابع طبیعی و محیط‌زیست خواند سخن می‌گفت و سو استفاده‌کنندگان از عرصه‌های عمومی را آگاه کرد "دولت بدون چشم‌پوشی با آنها برخورد قانونی جدی می‌کند."

او گرچه مسئولان را به اتخاذ برنامه پیشگیرانه بیشتر در حفاظت از منابع طبیعی موجود توصیه کرد، اما، درعین‌حال با سوداگران و تخریب گران منابع طبیعی اتمام‌حجت کرد و به تأکید گفت «اگر احکام قضایی در مورد متخلفان، تخریب باشد اطمینان می‌دهم بدون اغماض حکم را بر متجاوز به منابع عمومی اجرا می‌کنیم.»

زارعی گفت به کسی که برای ساخت خانه باغی 40 مترمربعی مجوز می‌گیرد و200 متر بنا می‌سازد اطمینان می‌دهیم که اراده دولت برخورد قاطع و تخریب بنای غیرقانونی است.

فرماندار سنندج یادآور شد که حفظ آب‌وخاک و منابع طبیعی و هوای پاک وظیفه همه است و باید به‌صورت جدی از محیط‌زیست شهرستان محافظت شود

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها