موج

موج گزارش می‌دهد؛

مراسم دومین سالگرد درگذشت غزاله منصوبی، نوجوان 12 ساله‌ای که به دلیل سقوط از ارتفاع جان داد و اعضای بدنش به بیماران نیازمند اهدا گردید، در بهشت زهرا تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم دومین سالگرد درگذشت غزاله منصوبی، نوجوان 12 ساله‌ای که پس از جان باختن به دلیل سقوط از ارتفاع، 171 عضو بدنش به بیماران نیازمند اهدا گردید، در حالی برگزار شد که جمع کثیری از اقشار مختلف مردم و مسوولین در بهشت زهرا تهران گرد هم آمدند تا یاد و خاطره این حافظ قرآن کریم را گرامی دارند.

در این مراسم که خانواده‌های داغدار، هم‌کلاسی‌های غزاله، اقشار مختلف مردم از استان‌های کردستان، لرستان، کرمانشاه، تهران، همدان، خوزستان و جمعی از مقامات لشکری و کشوری در آن حضور داشتند، یاد و خاطره این نوجوان درگذشته، با قرائت فاتحه و آیاتی از کلام الله مجید، گرامی داشته شد.

دومین سالگرد غزاله منصوبی

این در حالی است که مشاور فرماندهی معظم کل قوا، رئیس مرکز مطالعات راهبردی آجا، معاون اطلاعات کل ارتش، معاون اطلاعات نیروی زمینی ارتش، ارشد نظامی آجا در غرب کشور، رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا، رئیس یگان تشریفات آجا، رئیس تشریفات نزاجا، یگان دژبان مستقر در بهشت زهرا تهران و رئیس کلینیک فوق تخصصی شهید فلاحی از جمله شخصیت‌های نظامی حاضر در این مراسم بودند.

غزاله منصوبی، دیماه سال 95، به دلیل سقوط از بالکن یکی از واحدهای مسکونی سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران واقع در منطقه لویزان تهران چشم از جهان فروبست، که با تشریفات نظامی تشییع و در بهشت زهرا(س) تهران آرام گرفت.

گفتنی است، با تصمیم خانواده این نوجوان 12 ساله، 171 عضو بدنش پس از مرگ، به بیماران نیازمند اهدا شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها