موج

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان:

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در حوزه های مختلف داشته است که باید آنها به طور هدفمند و منسجم و مستمر تبیین و انعکاس یابد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی بیان داشت: برائت از مشرکین، نمازجمعه، مسابقات قرآنی، تربیت حافظان قرآن، تغییر فرهنگ مردم، وحدت مسلمین، آزادی و ارائه خدمات در حوزه های مختلف از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: نفوذ انقلاب اسلامی در قلب اروپا و آمریکا و برائت از مشرکین در حج یکی از دستاوردهای کم نظیر انقلاب اسلامی است که باید به نحو احسن این مهم تبیین شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به دستاوردهای یاد شده هنوز مشکلاتی از جمله تورم و معیشتی مردم وجود دارد که مسئولان نظام برای رفع آنها تلاش کرده اند و در سال جاری با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب باید در زمینه ایجاد اشتغال نهایت تلاش را داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی با تاکید بر انعکاس روش های خاص دستاوردهای انقلاب در چهلمین سال بزرگداشت آن تصریح کرد: این دستاوردها باید همه جانبه برای نسل امروز معرفی می شود.

وی دستاوردهای انقلاب اسلامی را در حوزه اوقاف کم نظیر دانست و گفت: این دستاوردها باید به ویژه از سوی رسانه ها انعکاس یابد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان  گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که امروزه بقاع متبرکه از همه جهات باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند، لذا یکی از دستاوردهای انقلاب عمران و آبادانی بقاع این فرزندان مظلوم اهل بیت(ع) بوده و پایگاه هایی در جهت تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی، به خاطر همین است که دشمن از تجمعات جوانان و مردم در کنار بقاع و توسل به آنان هراس دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها