موج

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان اعلام کرد :

حجت الاسلام علی‌اکبر سایری اظهار کرد : انقلابی که از آن بهره‌مند هستیم ملت و مردم زحمات زیادی برای پیروزی آن کشیدند .

به گزارش خبرگزاری موج گلستان ، حجت الاسلام علی‌اکبر سایری صبح امروز(چهارشنبه ۱۹ دی) در همایش بررسی دستاوردهای چهل ساله نظام در بخش بانوان ویژه مبلغان حوزوی استان گلستان اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام (رحمه الله علیه) با ایمان و اتکا به خدا توسط مردم در بهمن سال ۱۳۵۷ رقم خورد و این مهم  مهمترین رویدادهای سیاسی قرن بود.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: انقلابی که از آن بهره‌مند هستیم ملت و مردم زحمات زیادی برای پیروزی آن کشیدند و ما انقلاب اسلامی را راحت به دست نیاوردیم و برای آن خون دادیم و زحمات زیادی کشیدم.

حجت الاسلام سایری افزود: ۱۵ سال برای پیروزی انقلاب اسلامی امام (رحمه الله علیه) در تبعید به سر می‌برد و شخصیت‌های برجسته انقلاب مانند مقام معظم رهبری سختی های زیادی برای پیروزی انقلاب اسلامی کشید.

وی گفت: با پیروزی انقلاب دشمن بیکار ننشسته و روزی نیست که در انقلاب اسلامی دشمن برعلیه ما دسیسه و توطئه نداشته باشد.

معاون فرهنگی اجتماعی تبلیغات اسلامی گلستان تاکید کرد: تجزیه‌طلبی و ترور شخصیت‌های بزرگ انقلاب اسلامی از جمله توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی بود و ما هشت سال جنگ تمام عیار با حمایت کشورهای مختلف را پشت سر گذاشتیم.

حجت‌الاسلام سایری به سیاه‌نمایی دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و متذکر شد: عده‌ای در داخل کشور با سیاه نمایی زحمات انقلاب را نادیده می‌گیرند تا مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی بد بین کنند.

وی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی قابل شمارش نیست، افزود: چهل سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد و در هر روز این انقلاب موانعی برسر راه ما وجود داشت و با این وجود ما توانستیم در عرصه‌های مختلف سربلند باشیم.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه دشمن به دنبال سیاه‌نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: گرچه در طی ۴۰ سال از عمر انقلاب مشکلاتی در کشور داشتیم ولی دستاوردهای زیادی نیز انقلاب به همراه آورد.

حجت‌الاسلام سایری با بیان اینکه بیش از ۸۰ هزار طلبه زن و بیش از ۴۰ هزار دانش‌آموخته زن در حوزه داریم، افزود: امروز بیش از ۲۰ درصد هیئت علمی دانشگاه‌ها بانوان هستند و در حالی که پیش از انقلاب دانشگاه و دانشکده‌ای برای زنان وجود نداشت ولی امروز ما شاهد وجود چنین دانشگاه‌هایی هستیم.

وی به کرامت بانوان در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: کرامت زن در انقلاب اسلامی احیا شده و در حوزه بانوان در حوزه ورزش، علم و فرهنگ دستاوردهای زیادی داشتیم و مربیان ورزشی بانوان ما از ۹ نفر به ۳۵ هزار نفر رسیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها