موج

رئیس مجلس شورای اسلامی:

علی لاریجانی در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه گفت: یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استان کرمانشاه وجود مرز طولانی با عراق هم با بخش اقلیم و هم بخش مرکزی است که در شرایط کنونی تحریم می‌توان از این فرصت به‌خوبی استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه، ابراز داشت: قبلاً تجاربی درزمینهٔ نشست مسئولان استان‌ها با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در استان‌های دیگر کشور داشته‌ایم که باعث جذب تعدادی از سرمایه‌گذاران شده است.

دکتر علی لاریجانی تأکید کرد: برپایی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه اقدامی ارزشمند برای جذب سرمایه‌گذاران به استان کرمانشاه است که در ایام دفاع مقدس تمام‌قد پای‌کار بودند و اکنون استحقاق این رادارند که همه به کمک آن‌ها برویم و شرایط زندگی آبرومند را برای آن‌ها فراهم کنیم.

وی بابیان اینکه سال گذشته در چنین روزهایی همه نگران وضعیت زلزله کرمانشاه بودیم تا مسائل مردم حل شود، خاطرنشان کرد: امروز به مرحله‌ای رسیدیم که همه گرد هم جمع شدند تا برای آینده کرمانشاه گام‌های بلندتری بردارند، کرمانشاه درزمینهٔ ارتباطات هوایی، حمل‌ونقل ریلی، آثار تاریخی، قرار گرفتن در مسیر عتبات عالیات، صنایع، کشاورزی، گیاهان دارویی، سدها و غیره نیز ظرفیت‌های زیادی دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: در مجلس آماده حمایت از کرمانشاه هستیم و نتیجه همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه و پیشنهادانی که در حوزه سرمایه‌گذاری برای این استان مطرح می‌شود را تا جایی که بتوانیم حمایت خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها