موج

استاندار جدید فارس در آغاز نخستین روز کاری؛

استاندار جدید فارس در آغاز نخستین روز کاری مسئولیت جدید خود، با حضور در گلزار شهدای شیراز و غبار روبی گلزار شهدا، با آرمانهای والای آنان تجدید میثاق کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، عنایت اله رحیمی که نخستین روز فعالیت خود با عنوان استاندار فارس را با غبار روبی و زیارت قبور مطهر شهدا آغاز کرد، در جریان آیین تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای انقلاب ، گفت: شروع نخستین روز کاری با زیارت قبور شهدای گرانقدر به معنای پاس داشت این سرمایه همیشگی و ارزشمند است.

وی با بیان اینکه شهدا را همواره‌ زنده و در کنار خود حاضر و ناظر می‌دانیم، عنوان کرد: می کوشیم همواره  پاسداشت اهداف این بزرگواران که همانا پاسداشت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبعیت از مقام عظمای ولایت و دفاع از حریم ملک و میهن بوده را سر لوحه پیشبرد امور قرار دهیم و با توسل به روح این شهدای گرانقدر خدمات صادقانه ای به مردم شریف استان ارائه کنیم.

تجدید میثاق استاندار فارس با شهدا

استاندار فارس با تاکید بر لزوم توجه همه جانبه به خانواده معزز شهدا و ایثارگران، خاطرنشان کرد:  یکی از اقشاری که همواره کمترین انتظارات را داشته اند خانواده شهدا و ایثار گران هستند که بیشترین  هزینه را برای نظام و انقلاب داده اند؛ بنابراین سرکشی و تکریم خانواده آنان  و شنیدن سخنان، راهنمایی ها و ارشادات آنها می تواند در حرکت‌های رو به جلو استان راهگشا باشد.

رحیمی بیان کرد: بدون تردید مباحث و مشکلات این عزیزان نیز احصا و بررسی خواهد شد و  در حد توان در رفع آنها تلاش خواهیم کرد.

استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه استان فارس با داشته ها و ظرفیت ها و همچنین چالش هایی مواجه است از ارائه برنامه‌ در حوزه های مختلف خبر داد.

تجدید میثاق استاندار فارس با شهدا

وی دست و پنجه نرم کردن قشر جوان و تحصیلکرده با معضل بیکاری را یکی از دغدغه های امروز جامعه برشمرد و ابراز امیدواری کرد بتواند در دوران مدیریت خود بسترها و زمینه های لازم برای به کارگیری آنها در حوزه های مختلف استان را فراهم کند.

رحیمی با بیان اینکه  موضوع  آب به عنوان یک چالش جدی اقتصاد کشاورزی استان را تهدید می کند،  به تدوین روشهای مختلف از سوی دولت تدبیر و امید در این راستا اشاره و اظهار کرد: در راستای این روش ها به دنبال کاهش چالش ها خواهیم بود.

وی همچنین رونق اقتصادی و  جذب و جلب سرمایه گذاری را از دیگر اهداف مهمی دانست که در دوران مدیریت خود در دستور کار قرار خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها