موج

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به نیمه کاره بودن پروژه مجتمع فرهنگی و هنری بندر مرزی آستارا، تأکیدکرد: حمایت‌های لازم برای رفع مشکلات و تکمیل این پروژه انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، فیروز فاضلی در همایش تجلیل از خادمان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر شهرستان آستارا که در سالن سینما دریا آستارا برگزار شد، با بیان اینکه فعالان کنونی فرهنگ و هنر، خوشه چین خرمن پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر هستند، اظهار کرد: ما قدردان زحمت‌ها و تلاش‌های پیشکسوتان عرصه فرهنگ و ادب بودیم، هستیم و خواهیم بود.

وی با تصریح بر اینکه فرهنگ، هنر جمع کردن است و ما اهالی فرهنگ و هنر برای جمع کردن آمده‌ایم و این لباس ذاتی ما است، افزود: از بندر آستارا جز فرهنگ و فرهنگ دوستی چیز دیگری در ذهنم تصور نمی‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در ادامه تأکید کرد: فرهنگ باید برآورنده تمام نیازهای انسان باشد.

فاضلی به مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا اشاره کرد و گفت: هر کاری که بتوانم در راستای تکمیل این مجتمع انجام می‌دهم و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم.

وی با بیان اینکه سینما دریا تنها سینمای شهرستان آستارا است، گفت: پیگیر هستیم ۵۰​ درصد اعتبار تجهیز سینما دریا آستارا از سوی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأمین شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها