موج

در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی؛

سپیدرود و پرسپولیس ۱۱ بهمن ماه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در رشت به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، بنابر اعلام مسئولان پرسپولیس، این تیم باید بدون بازیکنان ملی‌پوش خود به مصاف سپیدرود برود.

تیم پرسپولیس برای برپایی یک اردوی ۱۲ روزه به قطر سفر خواهد کرد و در کمپ اسپایر تمرینات خود را دنبال خواهد کرد و قرار شده پس از بازگشت از قطر روز ۱۱ بهمن ماه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در رشت و مقابل سپیدرود قرار بگیرد.

آنچه که موجب نگرانی کادرفنی این تیم شده است بحث عدم حضور ملی پوشان در این مسابقه است و آن ها نمی توانند این تیم را در جدال حساس جام حذفی مقابل شاگردان علی کریمی همراهی کنند.

علی رضا بیرانوند و احمد نوراللهی در تیم ملی ایران حضور دارند و حمید طاهرخانی و سعید حسین پور نیز در تیم امید ایران حضور دارند.

محرومیت برانکو در بازی با سپیدرود لحاظ می شود

در صورتی که پرسپولیس قبل از شروع نیم فصل دوم در جام حذفی با سپیدرود بازی کند، محرومیت برانکو ایوانکوویچ در این بازی لحاظ خواهد شد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس هفته گذشته با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به یک جلسه محرومیت، محکوم شد.

از آنجایی که این محرومیت انضباطی است، در صورتی که پرسپولیس قبل از شروع نیم فصل دوم و بازی با پدیده، در جام حذفی و برابر سپیدرود به میدان برود، این محرمیت در همین بازی لحاظ می شود و برانکو می تواند مقابل پدیده روی نیمکت تیمش بنشیند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها