موج

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری فردی که 40 سال قبل در یکی از شهر های استان خراسان مرتکب قتل شده بود و متواری شده بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد رضا خدادوست گفت: در سال 1357 در یکی از روستاهای استان خراسان گزارش یک نزاع دسته جمعی منجر به قتل 2 نفر به پلیس اعلام و در بررسی های صورت گرفته  مشخص می شود که قاتل متواری شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه متهم مدام در حال تغییر محل سکونت خود بود ، دستگیری به کندی پیش می رفت اما در این مدت ماموران هیچ گاه دست از تلاش برنداشته و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او را به طور جدی پیگیری می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد بیان داشت: در آخرین تحقیقات صورت گرفته مشخص شد قاتل که همواره محل سکونت خود را از استانی به استان دیگر تغییر می داده ، اخیراً به استان اصفهان آمده و در شهرستان نجف آباد سکونت یافته است.

سرهنگ خدادوست ادامه داد: سرانجام با تلاش شبانه روزی و اقدامات پیچیده علمی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد، مخفیگاه این متهم فراری شناسایی و وی طی یک عملیات غافلگیرانه  دستگیر و به فرار 40 ساله او پایان دادند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد اظهار داشت: مردم عزیز مطمئن باشند که هیچ پرونده ای تا زمانی که متهمان اصلی آنها دستگیر و به دست قانون سپرده نشوند همچنان باز بوده و حتی اگر سال ها هم طول بکشد ماموران پلیس با جدیت تمام پیگیر ماجرا و احقاق حقوق از دست رفته مردم خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها