فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری فردی که 40 سال قبل در یکی از شهر های استان خراسان مرتکب قتل شده بود و متواری شده بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد رضا خدادوست گفت: در سال 1357 در یکی از روستاهای استان خراسان گزارش یک نزاع دسته جمعی منجر به قتل 2 نفر به پلیس اعلام و در بررسی های صورت گرفته  مشخص می شود که قاتل متواری شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه متهم مدام در حال تغییر محل سکونت خود بود ، دستگیری به کندی پیش می رفت اما در این مدت ماموران هیچ گاه دست از تلاش برنداشته و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او را به طور جدی پیگیری می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد بیان داشت: در آخرین تحقیقات صورت گرفته مشخص شد قاتل که همواره محل سکونت خود را از استانی به استان دیگر تغییر می داده ، اخیراً به استان اصفهان آمده و در شهرستان نجف آباد سکونت یافته است.

سرهنگ خدادوست ادامه داد: سرانجام با تلاش شبانه روزی و اقدامات پیچیده علمی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد، مخفیگاه این متهم فراری شناسایی و وی طی یک عملیات غافلگیرانه  دستگیر و به فرار 40 ساله او پایان دادند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد اظهار داشت: مردم عزیز مطمئن باشند که هیچ پرونده ای تا زمانی که متهمان اصلی آنها دستگیر و به دست قانون سپرده نشوند همچنان باز بوده و حتی اگر سال ها هم طول بکشد ماموران پلیس با جدیت تمام پیگیر ماجرا و احقاق حقوق از دست رفته مردم خواهند بود.