مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان ۲۲ دی را آخرین مهلت جهت ثبت نام در سامانه بچه‌های مسجد در مقطع کنونی اعلام کرد و افزود: تعداد اعضای ثبت شده در کانون یکی از امتیازها برای حمایت از کانون‌‌های فرهنگی هنری و اعضای آنهاست که لازم است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حجت الاسلام محمدعلی رضوانی نژاد با اشاره به اجرای طرح ثبت نام اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در سامانه بچه‌های مسجد "سجا"، گفت: سامانه بچه‌های مسجد با هدف ایجاد تشکیلات منسجم  و ساماندهی برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور طرح‌ریزی شده است.

وی با اشاره به خلاء موجود در کانون‌های مساجد در دریافت گزارش‌ها و برنامه‌ها اظهارکرد: دریافت گزارش‌های کانون‌ها در این سامانه طراحی شده و انتظار می‌رود با ثبت‌نام تمامی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان شاهد رشد برنامه‌های فرهنگی و هنری در مساجد باشیم.

فعالیت ۹۰۱ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با اشاره به فعالیت ۹۰۱ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان تصریح کرد: تا کنون ۳۳ هزار و ۷۰۰ نفر از اعضای این کانون‌ها در سامانه سجا ثبت نام کرده‌اند.

رضوانی نژاد ۲۲ دی را آخرین مهلت جهت ثبت نام در سامانه بچه‌های مسجد در مقطع کنونی اعلام کرد و افزود: تعداد اعضای ثبت شده در کانون یکی از امتیازها برای حمایت از کانون‌‌های فرهنگی هنری و اعضای آنهاست که لازم است مسئولان کانون‌ها برای ثبت مشخصات اعضاء، اهتمام جدی داشته باشند.