موج

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 1 تن و 133 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 41 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «عباسعلی بهدانی فرد» در جمع خبرنگاران گفت: ماموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان طی یک هفته گذشته موفق شدند، 16 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی و 41 نفر از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، 1 تن و 133 کیلو انواع مواد مخدر کشف شده، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 1 تن و 124 کیلو  تریاک، 7 کیلو حشیش و 2 کیلو هروئین  می باشد.

این مقام انتظامی هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش عمومی شهروندان عنوان کرده و اظهارداشت: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها