موج

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان بیان کرد؛

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: در حال حاضر 62 جواز تاسیس برای احداث واحد صنعتی جدید با سرمایه گذاری بیش از 253 میلیارد تومان در شهرستان شفت صادر گردید.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، ،جلسه کارگروه رفع موانع و رونق تولید با حضور محمد احمدی، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری، فرهاد دلق پوش رئیس سازمان صمت استان،حجت الاسلام والمسلمین مهدی افتخاری نماینده مردم شهرستان های فومن وشفت، مدیران واحدهای صنعتی و مدیران بانک ها در محل فرمانداری شهرستان شفت برگزار گردید.

۱۲۰ واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری در شهرستان شفت

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت گیلان در این جلسه با اشاره به ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان طبق آخرین آمار اعلام نمود: در شهرستان شفت ۱۲۰ واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری بیش از ۱۱۷میلیارد تومان و با اشتغال ۱۸۶۲ نفر در حال فعالیت می باشند.

کارگروه رفع موانع و رونق تولید گیلان1

وی افزود: علاوه بر آن در حال حاضر 62 جواز تاسیس برای احداث واحد صنعتی جدید با سرمایه گذاری بیش از 253 میلیارد تومان در این شهرستان صادر گردیده که پیش بینی می شود با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال ۱۵۱۴ نفر فراهم خواهد شد.

دبیر کارگروه رفع موانع و رونق تولید گیلان اظهار داشت: سهم شهرستان شفت از محل تسهیلات رونق تولید سال 97 بیش از 42 میلیارد تومان می باشد.

جایگاه یازدهم گیلان در جذب تسهیلات

دلق پوش تصریح کرد: ما از نظر جایگاه پرداختی جذب تسهیلات و پرداختی ها در رتبه یازدهم کشور قرار داریم که بخشی از آن انتقالی سال ۹۶ بوده که این آمارنسبت به سال گذشته جایگاه مطلوب و مدنظر ما نمی باشد و باید کمک نماییم در جایگاه مناسبی قرار بگیریم.

درادامه این جلسه13 واحد صنعتی و تولیدی به بیان مشکلات خود پرداختند و با حضور روسای سازمان ها و مدیران کل بانک ها و ادارات مرتبط به مشکلات آنها رسیدگی گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها