موج

فرماندار چالوس:

فرماندار چالوس موضوع زیست محیطی را جز مهمترین و اساسی ترین مطالبات عمومی و اساسی ترین اصل حقوق شهروندی دانست.

محمدناصر زندی در گفت و گو با خبرنگار موج مازندران اظهار داشت:  حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی وظیفه وجدانی ، انسانی و مذهبی همه محسوب می شود و همواره مورد تاکیدات همه ادیان الهی خصوصا دین مبین اسلام بوده است .

وی ادامه داد:  ارتقاء سطح و وضعیت محیط زیست شهرستان در الویت قرار دارد که با همکاری و مشارکت نهادهای عمومی خدمات رسان انجام می شود و مهمترین معضلات محیط زیست شهرستان ساماندهی زمین زباله ، تخریب منابع زیستی ، فاضلابها و مشکلات کشتارگاه دام چالوس و مرزن آباد می باشد.

زندی تصریح کرد: شهرداری هچیرود ، مدیریت نمک آبرود، بخشداری و شورای بخش با شهرداری چالوس مشارکت خوبی در خصوص بهبود وضعیت زمین زباله شهری داشتند که وضعیت موجود از گذشته مطلوب تر می باشد اما  باید  جهت دستیابی به حداقل های استاندارهای زیست محیطی تا ساماندهی مطلوب مرکز دفن زباله برنامه ریزی اصولی در شهرستان انجام شود که در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: مقرر شد بر اساس برنامه ابلاغی استانداری و دستور قضایی دادستان چالوس نسبت به بهسازی و ساماندهی مرکز دفن زباله پلهم کوتی در فازهای عملیاتی تعیین شده تا مهار کامل و رفع مخاطرات زیست محیطی همچنین دستیابی به شرایط مکان دفن بهداشتی توسط شهرداری چالوس اقدامات مورد نظر انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها