موج

در چهل سالگی انقلاب؛

مدیر واحد نمایش حوزه هنری لرستان، از آماده‌سازی تئاتر «روزهای بی قوام» خبر داد و گفت: این اثر هنری، در دهه فجر سال جاری به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، مینا سپهوند، گفت: نمایش «روزهای بی قوام» نوشته ایوب آقاخانی و به کارگردانی هنرمند لرستانی احسان ملکی در حال آماده‌سازی است و به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 97، به روی صحنه خواهد رفت.

مدیر واحد نمایش حوزه هنری لرستان، افزود: این نمایش محصولی فرهنگی از حوزه هنری لرستان است که با حضور جمعی از هنرمندان عرصه تئاتر این استان در حال تمرین و آماده‌سازی است و دهه فجر سال جاری، در لرستان و تهران اجرا عمومی خواهد داشت.

نمایشنامه روزهای بی قوام به واحد نمایش تمامی استانها ارسال شده است

وی تصریح کرد: حوزه هنری کشور در اقدامی شایسته، نمایشنامه روزهای بی قوام را به دبیرخانه تئاتر استان‌های مختلف ارسال کرده تا کارگردانان منتخب، از زاویه دید خود آن را بررسی و به مرحله اجرا برسانند.

3 اجرای فاخر از روزهای بی قوام به جشنواره تئاتر ماه راه خواهد یافت

مینا سپهوند، ادامه داد: در پایان، همه آثار ارائه شده در قالب متن مشترک ارسالی ارزیابی خواهند شد و 3 اثر برگزیده به جشنواره تئاتر ماه راه خواهند یافت.

مسوول واحد نمایش حوزه هنری لرستان، گفت: امیدواریم با توجه به پیشینه آقای ملکی و حضور هنرمندان نام آشنای تئاتر لرستان، شاهد انتخاب اثر اجرایی این استان و درخشش آن در جشنواره تئاتر ماه باشیم.

گفتنی است تمرین نمایش روزهای بی قوام، چندی است که در حوزه هنری استان لرستان آغاز شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها