مدیر واحد نمایش حوزه هنری لرستان، از آماده‌سازی تئاتر «روزهای بی قوام» خبر داد و گفت: این اثر هنری، در دهه فجر سال جاری به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، مینا سپهوند، گفت: نمایش «روزهای بی قوام» نوشته ایوب آقاخانی و به کارگردانی هنرمند لرستانی احسان ملکی در حال آماده‌سازی است و به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 97، به روی صحنه خواهد رفت.

مدیر واحد نمایش حوزه هنری لرستان، افزود: این نمایش محصولی فرهنگی از حوزه هنری لرستان است که با حضور جمعی از هنرمندان عرصه تئاتر این استان در حال تمرین و آماده‌سازی است و دهه فجر سال جاری، در لرستان و تهران اجرا عمومی خواهد داشت.

نمایشنامه روزهای بی قوام به واحد نمایش تمامی استانها ارسال شده است

وی تصریح کرد: حوزه هنری کشور در اقدامی شایسته، نمایشنامه روزهای بی قوام را به دبیرخانه تئاتر استان‌های مختلف ارسال کرده تا کارگردانان منتخب، از زاویه دید خود آن را بررسی و به مرحله اجرا برسانند.

3 اجرای فاخر از روزهای بی قوام به جشنواره تئاتر ماه راه خواهد یافت

مینا سپهوند، ادامه داد: در پایان، همه آثار ارائه شده در قالب متن مشترک ارسالی ارزیابی خواهند شد و 3 اثر برگزیده به جشنواره تئاتر ماه راه خواهند یافت.

مسوول واحد نمایش حوزه هنری لرستان، گفت: امیدواریم با توجه به پیشینه آقای ملکی و حضور هنرمندان نام آشنای تئاتر لرستان، شاهد انتخاب اثر اجرایی این استان و درخشش آن در جشنواره تئاتر ماه باشیم.

گفتنی است تمرین نمایش روزهای بی قوام، چندی است که در حوزه هنری استان لرستان آغاز شده است.