موج

سرهنگ علی عبدی اظهار کرد :

رئیس پلیس راه استان گلستان خبر از بارش برف در جاده‌های کوهستانی توسکستان گرگان داد .

به گزارش خبرگزاری موج گلستان ، سرهنگ علی عبدی با اشاره به بارش برف در ارتفاعات استان گلستان اظهار داشت: به علت بارش باران از روز گذشته در استان جاده‌های استان گلستان لغزنده بوده و در ارتفاعات نیز شاهد بارش برف بوده‌ایم.

وی افزود: رانندگان برای عبور از جاده‌های کوهستانی استان، تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و با سرعت مطمئنه و احتیاط بیشتر حرکت کنند.

رئیس پلیس راه استان گلستان اظهار کرد: بارش برف را در جاده‌های کوهستانی توسکستان گرگان، خوش ییلاق آزادشهر، النگ رامیان استان گلستان به استان سمنان شاهد هستیم و تردد تنها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

عبدی با اشاره به بارش 20 سانتی‌متری برف در ارتفاعات استان، گفت: عبور و مرور در جاده های استان به صورت عادی و روان در جریان است اما محورهای مرتفع کوهستانی گلستان به سبب ریزش برف و باران لغزنده است و همراه داشتن زنجیرچرخ الزامی است.

وی از رانندگان خواست علاوه بر همراه داشتن زنجیر چرخ با نحوه استفاده از آن هم آشنا باشند و همچنین به علت لغزندگی سطح جاده‌ها از هر گونه عجله و شتاب و ترمز زدن‌های ناگهانی خودداری کرده و فاصله با خودروی جلویی را حفظ کنند.

رئیس پلیس راه استان گلستان با اشاره به اینکه اکیپ‌های راهداری در محور کوهستانی مشغول فعالیت هستند، افزود: براساس اعلام سازمان هواشناسی، این سامانه بارشی تا ظهر امروز از استان گلستان خارج می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها