موج

امام جمعه موقت خرم‌آباد:

خطیب جمعه خرم‌آباد، گفت: عملیات کربلای 5، زمینه ساز عملیات کربلای 4 بود که در آن دلاورمردان لرستانی نقش مهمی داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، حجت الاسلام بهروز شمسی‌فر امام جمعه موقت خرم‌آباد، گفت: رزمندگان لرستانی در عملیات کربلای 4 نقش مهم و تاثیرگذاری داشتند.

خطیب جمعه خرم‌آباد، افزود: کربلای 4 باعث شد تا رزمندگان در عملیات کربلای 5 شکست سنگینی به دشمن تحمیل کنند.

مشکل بیمه تکمیلی جانبازان پیگیری شود

وی با اشاره به مشکل بیمه تکمیلی جانبازان گفت: مسوولین بدانند که جایگاه و مقام و مسوولیت خود را مدیون خون شهدا و جانبازان هستند، لذا باید جهت رفع مشکلات جانبازان تلاش مضاعف کرده و مشکل بیمه تکمیلی آنان را مرتفع کنند.

شمسی‌فر با اشاره به سالروز کشف حجاب در ایران، تاکید کرد: ترویج بدحجابی و بی حجابی از نقشه های دشمن است، لذا زنان و دختران باید نسبت به آن هوشیار باشند.

خطیب جمعه خرم‌آباد با اشاره به سالروز قیام خونین مردم قم در 19 دیماه نیز گفت: این قیام و این روز نقطه عطفی در تاریخ کشور اسلامی است که مردم با بصرت و دشمن شناسی و اقدام به موقع خود در قیام مردم قم زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی شدند.

وی یادآور شد: دشمن شناسی و به موقع وارد عمل شدن و انجام تکلیف از سوی مردم منجر به فراهم کردن زمینه های پیروزی انقلاب اسلامی شد.

رهبری، خروج نیروهای آمریکایی از منطقه را پیش بینی کرده بودند

حجت الاسلام شمسی‌فر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد پیش بینی خروج آمریکا از منطقه، گفت: اکنون بعد از گذشت چندین ماه خروج نیروهای آمریکا از منطقه در حال وقوع است و این همان پیش بینی رهبر انقلاب بود که پس از چند ماه به وقوع پیوست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها