موج

خبرهایی از پلیس گیلان؛

جانشین فرماندهی‌ انتظامی استان گیلان از کشف 60 تن چای قاچاق و غیر بهداشتی در شهرستان لنگرود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج  از گیلان، سرهنگ  علی‌اصغر امیری گفت: در پی دریافت خبری مبنی اینکه مقدار زیادی چای قاچاق در یکی از انبارهای شهرستان لنگرود دپو شده، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام تحقیقات نامحسوس انبار دپو چای قاچاق را در یکی از روستاهای شهرستان لنگرود شناسایی و از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند افزود: با هماهنگی مقام قضائی ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این مکان 60 تن چای خشک قاچاق و غیر بهداشتی کشف شد گفت: در این راستا متهم 37 ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ امیری تصریح کرد: کارشناسان ارزش چای کشف شده را 9 میلیارد ریال برآورد کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اعلام اینکه عملکرد قاچاقچیان اقتصاد داخلی و سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان با اخلال‌گران اقتصادی برخورد می‌کند.

اخبار پلیس گیلان

مراسم یاد بود امیر عباس دلیر پلیس افتخاری

مراسم یاد بود امیر عباس دلیر پلیس افتخاری 8 ساله‌ای که آرزوی پلیس شدنش و زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان بر آورده شده بود با حضور جمعی از کارکنان انتظامی استان گیلان در تالار سلطان شهرستان رشت برگزار شد.

 امیر عباس دلیر به علت بیماری سرطان در تاریخ 23 آذر ماه سال‌جاری فوت کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها