موج

مراسم اختتامیه جشن پایان فصل تئاتر خیابانی دائم امروز در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علیرضا حسنی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در این مراسم با تبریک ۱۲ دی روز رشت اظهار کرد: از هنرمندان و دستگاه های اجرایی نظیر میراث فرهنگی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی، اداره اوقاف و امور خیریه، استانداری و فرمانداری شهرستان رشت تشکر می کنم.

برگزاری ۴۰ برنامه به مناسبت چله انقلاب

وی با اشاره به برگزاری ۴۰ برنامه به مناسبت چله انقلاب بیان داشت: همکاران ما در این ایام شبانه روز تلاش کردند تا برنامه های شاد و مفرحی برای شهروندان اجرا کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تصریح کرد: برای اولین بار به مناسبت روز رشت کنسرت موسیقی محلی هشت هنرمند گیلانی برگزار شد که مورد استقبال بی نظیر شهروندان قرار گرفت.

مراسم اختتامیه تئاتر خیابانی دائم1

تئاتر خیابانی به مدت ۱۶۰ روز در پیاده راه فرهنگی شهرداری برگزار شد

حسنی با بیان اینکه تئاتر خیابانی به مدت ۱۶۰ روز در پیاده راه فرهنگی شهرداری برگزار شد مطرح کرد: هدف از برگزاری نمایش دائمی خیابانی افزایش نشاط اجتماعی بود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مسائل اجتماعی را می توان با زبان نمایش منتقل کرد گفت: بسیاری از مشکلات و آموزش های شهروندی به زبان تئاتر بیان می شود و با زبان تئاتر و هنر می توان بسیاری از آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها