موج

در آغازین روزهای سال نوی میلادی صورت گرفت؛

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در آغازین روزهای سال نوی میلادی با رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبر گزاری موج از اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد اصفهان در آغازین روزهای سال نوی میلادی با "اسقف و رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان" دیدار و گفتگو و به ملاقات تعدادی از همشهریان ارمنی تحت حمایت این نهاد رفت.

وی ضمن تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال نوی میلادی با اشاره به خدمات ارائه‌شده توسط کمیته امداد به نیازمندان استان اصفهان، گفت: دستگیری و کمک به همنوعان و هم‌وطنان نیازمند در راستای دستورات همه پیامبران الهی است و پیروان همه ادیان در این زمینه اتفاق‌نظر دارند و در کمیته امداد اصفهان تبعیضی بر اساس قومیت و مذهب برای ارائه کمک وجود ندارد.

دیدار مدیر کمیته امداد با اسقف ارامنه اصفهان

اسقف و رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان با ابراز خوشحالی از حضور در جمع برادرانه فعالان کمیته امداد اصفهان، گفت: شرایط زندگی برای انسان می‌تواند خوب یا بد باشد و ما در سختی‌های زندگی به برادران خود رجوع می‌کنیم و هنگامی‌که در شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان از حل مشکل نیازمندی عاجز می‌شویم به اولین جایی که مراجعه می‌کنیم کمیته امداد است.

وی بابیان اینکه اگر ایمان و اعتقاد انسان قوی نباشد نمی‌تواند آن‌گونه که شما به نیازمندان کمک‌رسانی می‌کنید، فعالیت کند، گفت: شما نه‌تنها به فرامین کتاب مقدس خود عمل می‌کنید بلکه به فرامین و مقدسات ما هم عمل می‌کنید و با این اوصاف شما در کمیته امداد اصفهان رسولان نیکوکاری هستید.

رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان با تأکید بر برجسته بودن رویکرد بدون تبعیض کمیته امداد درزمینهٔ دستگیری از نیازمند، افزود: این شیوه انسان دوستانه و به‌دوراز تبعیض‌های قومی و مذهبی به‌عنوان الگویی برای ما و سایر جوامع مطرح است.

گفتنی است؛ در استان اصفهان ۱۵۸ خانوار نیازمند مسیحی با جمعیتی بیش از ۲۶۸ نفر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها