موج

طبق اعلام هواشناسی کردستان؛

آخرین پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان کردستان نشان می دهد که دمای هوا از امشب بین چهار تا شش درجه سردتر شده و شرایط یخبندان به وجود می آید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛کردستان در آخر هفته با افزایش سرمای هوا روبرو خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی کردستان با اعلام این خبر, گفت: همچنین طبق بررسی آخرین مدل های هواشناسی همراه با این سامانه بارشی وزش باد قابل ملاحظه و گاهی شدید پیش بینی شده که در ارتفاعات و گردنه ها امکان کولاک برف وجود دارد.

رحیم صدیقی ادامه داد: بر اساس این گزارش در مدت زمان فعالیت سامانه بارشی در گردنه ها و بیشتر جاده های استان بویژه نواحی غربی استان به دلیل بارش، کولاک برف و کاهش دید بر اثر ایجاد مه پیش بینی شده است.

وی افزود: تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های پیش بینی وضع هوا نشان می دهد از صبح فردا نیز متعاقب عبور سامانه بارشی، دمای هوا 4 تا 6 درجه سردتر خواهد شد.

همچنین بر اساس اعلام پلیس راه کردستان از وضعیت راه های مواصلاتی سطح استان، تردد در محورهای مواصلاتی این استان با وجود ادامه بارش های برف و باران بدون هیچ مشکلی در جریان است .

کاهش دمای هوای نیز طی هفته جاری در استان کردستان کماکان ادامه داشته و به همین دلیل در بعضی از مناطق استان دمای هوا به منهای 17 درجه زیر صفر نیز رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها