موج

فرمانده انتظامی استان کردستان خبرداد:

فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف بیش از ۹۰۸ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال طی یک عملیات در شهرستان سقز خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج کردستان و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کردستان، سردار علی آزادی گفت: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و با اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان سقز انبار بزرگ دپو سیگار قاچاق در یکی از محلات این شهر کشف شد.

وی اظهارداشت: با هماهنگی مراجع قضایی و در بازرسی از انبار مورد نظر بیش از ۹۰۸ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این تعداد سیگار قاچاق را بیش از پنج میلیارد ریال برآورد کردند، ادامه داد: در این عملیات یک نفر دستگیر و به همراه کالای قاچاق کشف شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد.

کشف ۱۴ هزار قلم لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق در دیواندره

آزادی در بخش دیگری از سخنان خود از کشف ۱۴ هزار قلم انواع لوازم آرایشی بهداشتی خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان دیواندره خبرداد.

وی یادآور شد: در راستای طرح تشدید مبارزه با پدیده شوم قاچاق، ماموران انتظامی دیواندره موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه مینی بوس حامل بار قاچاق در محور دیواندره – بیجار شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان بیان کرد: ماموران در بازرسی از مینی بوس مورد نظر ۱۴ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق را کشف کردند.

آزادی با اشاره به اینکه در این رابطه دو نفر دستگیر شدند، گفت: کارشناسان ارزش این محموله را بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند و کالاهای قاچاق کشف شده، پس از تشکیل پرونده به مراجع ذیصلاح تحویل می شود.

وی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا از ماموریت های اصلی و تعطیل ناپذیر پلیس است، اظهارداشت: شهروندان به عنوان صاحبان اصلی امنیت می توانند هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص  قاچاق کالا را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها