موج

مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران خبر داد:

مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران از مطالبه معوقه 600 میلیارد توانی این اداره کل از کارفرمایان استان مازندران خبر داد.

سیدعلی اصغر محمودی در گفتگو با خبرنگار موج مازندران اظهار داشت: در استان مازندران 130 بازنشسته و مستمری بگیر داریم که ماهانه 250 میلیارد تومان مستمری پرداخت می کنیم.

وی بیان داشت: در آمد تامین اجتماعی استان مازندران ماهانه حدود 200 میلیارد تومان است که برای پرداخت مستمری 50 میلیارد تومان کسری داریم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران تاکید کرد: یکی از پروژه های مهم عمرانی این اداره کل در سطح استان مازندران احداث ساختمان اداری تامین اجتماعی شعبه چالوس است که نقشه آن تایید و به زوری پیمانکار کار اجرایی را آغاز می کند.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل به روز شده و باید بازرس و حتی کارکنان این اداره در سطح استان با مسایل روز و فن آوری آشنا باشند دوره های آموزشی به صورت مستمر برای کارکنان برگزار می شود.

محمودی تاکید کرد: از آنجایی که تامین اجتماعی یکی از ادارات کلی محسوب می شود که بیشترین مراجعه مردمی را دارد در سطح شهرستانها دارد احترام و برخورد مناسب با ارباب رجوع مورد تاکید ما می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها