موج

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: با توجه به حضور گسترده گردشگران در مازندران،راه اندازی گردشگری دریایی به رونق اقتصادی مازندران کمک می کند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان پس از ملاقات عمومی در فرمانداری شهرستان نوشهر در جلسه با مدیران ادارات و نهادهای شهرستانهای نوشهر،چالوس و کلاردشت اظهار داشت: ملاقات عمومی در شهرستان ها سبب ارتباط نزدیک تر و مطلوب با مردم می شود و رسیدگی به مشکلات را بهتر می کند.

وی گفت: مشلات استان باید دسته بندی و بر اساس الویت برای رفع آن برنامه ریزی شود و در برنامه های ۱۰۰ روزه، مسائل و مشکلات شهرستان ها با اولویت بندی بررسی و پیگیری شود.

استاندار مازندران گفت: مشکل نیروگاه زباله‌سوز نوشهر باید رفع شود و دیداری که با وزیر نیرو درباره خرید تضمینی برق داشتیم تا به نوعی قیمت خرید از زباله‌سوز کمی بیشتر باشد که وزیر نیرو با کلیات خرید تضمینی برق از نیروگاه زباله‌سوز موافقت کرد .

حسین‌زادگان خاطرنشان کرد: مردم از برخی مدیران شهرستانی شاکی هستند لذا ضرورت دارد مدیران کل با مدیران شهرستان که با ارباب رجوع برخورد مناسب ندارند برخورد کنند تا در رسیدگی به مشکلات مردمی دقت بیشتری شود.

وی اظهار داشت: عمده مشکلات مردم در ملاقات عمومی شهرستان نوشهر که مطرح شد در بخش اشتغال، مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بوده است که این مشکلات دسته بندی و برای رفع آن دستوراتی به مدیران کل داده شده است.

استاندار مازندران1

استاندار مازندران افزود: دیدارهای مردمی از خواسته های اصلی دولت بوده و قطعا این روند ادامه پیدا می کند.

حسین زادگان تاکید کرد:  تعویض اختیار مدیران استانی به مدیران شهرستان ها در دستور کار قرار دارد تا مردم شهرستانهای غرب مازندران بابت هر موضوعی ساعت ها طی مسافت نکنند که مشکلات آنها در ساری رفع شود بلکه مدیران شهرستانی با اختیارات لازم بتوانند در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها