موج

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: یک مرکز غیر مجاز زیبایی در شهرستان رشت شناسایی و توسط بازرسین نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به دلیل دخالت در امور درمانی تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، اسماعیل نورصالحی بیان کرد: صبح امروز، یک مرکز غیر مجاز زیبایی در شهرستان رشت شناسایی و توسط بازرسین نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به دلیل دخالت در امور درمانی توسط چند تن از افراد غیر پزشک و تهدید علیه سلامت عمومی تعطیل شد.

نورصالحی گفت: در پی بازدیدهای میدانی کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان و گزارشات مردمی، یک موسسه زیبایی را که توسط فردی غیر پزشک و با مشارکت چند تن از افراد فاقد صلاحیت، مبادرت به انجام لیزر درمانی و سایر اعمال زیبایی و دخالت در کارهای تخصصی پزشکی با استفاده از دستگاه های پیشرفته که نیاز به مجوز خاص دارند، می نمود، پلمب و پرونده نامبردگان جهت برخورد قانونی از طریق کمیسیون ماده 11 دانشگاه به سازمان تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

رشت- پلمب یم مرکز زیبایی غیر مجاز

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی درمانی، سریعاً موضوع را به سامانه 190 اطلاع دهند و یا به صورت حضوری موضوع را به کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گزارش دهند تا با متخلفین برخورد قانونی صورت پذیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها