موج

حجت الاسلام و المسلمین سید رضا سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خبر داد :

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت : تمام مدارسی که در گرگان وجود دارد در طول یک ماه مورد بازدید قرار خواهند گرفت .

به گزارش خبرگزاری موج گلستان ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خبر از تشکیل کمیته رفع خطر از نقاط ناایمن مدارس داد و گفت: تمام مدارسی که در گرگان وجود دارد در طول یک ماه مورد بازدید قرار خواهند گرفت تا ایرادات فنی، حریق و بهداشتی را برای دادستانی احصا شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید رضا سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از تشکیل کمیته رفع خطر از نقاط ناایمن مدارس گرگان خبر داد و گفت: جلسه‌ای در دادسرای مرکز استان گلستان با عضویت اداره کل آموزش و پرورش، شهرداری، سازمان آتش نشانی، سازمان نظام مهندسی استان، اداره کل بهداشت، فرمانداری و بخشداری برگزار شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد: در پی این جلسه قرار بر این شد که کمیته‌ای تحت عنوان کمیته رفع خطر از نقاط ناایمن مدارس تشکیل شود و تمام مدارسی که در گرگان وجود دارد در طول یک ماه مورد بازدید قرار خواهند گرفت تا ایرادات فنی، حریق و بهداشتی را برای دادستانی احصا کنند و دادستانی برای رفع خطر پیگیری‌های لازم را از دستگاه مربوطه انجام دهد.

وی افزود: اعضای کمیته نیز عبارتست از سازمان نظام مهندسی استان گلستان، آتش نشانی، اداره بهداشت، سازمان نوسازی مدارس و معاونت عمرانی فرمانداری‌ها و شهرداری‌های تابعه هستند و دادستان نیز به عنوان مدعی العموم و متولی این کمیته در موضوع رفع خطر از مدارس وارد شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها