در راستای سیاستهای تنظیم بازار استان گیلان 7 تن گوشت گرم از فردا 10 صبح روز سه شنبه مورخ 97/10/11 توزیع می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان اعلام کرد : در راستای سیاستهای تنظیم بازار استان گیلان 7 تن گوشت گرم از فردا 10 صبح روز سه شنبه مورخ 11/10/97 در برخی  از فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ استان با آدرس مشخص با قیمت مصوب هرکیلو ران 37500 تومان و هرکیلو سر و دست 36500 تومان توزیع می گردد.

 در شهرستان رشت: فروشگاه های هفت واقع  در جاده لاکان،  شهید بهشتی( سه راه قاسمیه )، امین الضرب  و  فروشگاه های جانبو واقع در در خیابان انصاری، معلم، پاستوریزه و حمیدیان  توزیع می گردد.

 گوشت قرمزمنجمد در این مرحله در سایر شهرستانهای گیلان نظیر؛ املش، سیاهکل، ماسال ،شفت، آستارا،آستانه اشرفیه ، سنگر، تالش، صومعه سرا، رودسر، رودبار و رضوانشهر نیز  از طریق فروشگاه های هفت و جانبو توزیع خواهد شد.

 در این مرحله بعلت تعدد شعبات این فروشگاه ها در شهرستانهای لنگرود (فقط درفروشگاه هفت: خ امام و بسیج فروشگاه جانبو :خ حافظ و نورانی) انزلی(فقط در فروشگاه هفت: خ شهدا وغازیان فروشگاه جانبو: خ معلم و مطهری ) و لاهیجان (فقط در فروشگاه هفت :خ شهدا و نیما فروشگاه جانبو: خ آزادگان و کاشف شرقی) توزیع خواهد شد.

 بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز توزیع حضور خواهند داشت، هموطنان ارجمند نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را به سامانه 124 گزارش نمایند.