موج

فرمانده انتظامی آزادشهر بیان کرد :

سرهنگ محمد رضا اصلانی خبر از دستگیری سه مامور قلابی داد .

به گزارش خبرگزاری موج گلستان ، فرمانده انتظامی آزادشهر خبر داد : ۳ مامور قلابی در آزادشهر دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت : شب گذشته ماموران کلانتری شهر نوده خاندوز شهرستان آزادشهر ۳ نفری که خود را مامور نیروی انتظامی معرفی می کردند، دستگیر کردند.

 سرهنگ محمد رضا اصلانی فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر اظهار کرد: شب گذشته حدود ساعت ۸ شب طی تماسی که از یک شهروند اهل نوده خاندوز شهرستان آزادشهر با ۱۱۰ ، ماموران کلانتری شهر نوده برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با اظهارات طرفین مشخص شد که اختلاف بر سر حکم قضایی توقیف یک ماشین است که ۲ مامور آگاهی و یک سرباز از شهر قزوین برای اجرای حکم به شهر نوده آمده بودند. 

اصلانی تصریح کرد: ماموران کلانتری بلافاصله هویت و مدارک دو مامور آگاهی و سرباز را مورد بررسی قرار دادند که معلوم شد این افراد، مدارک آنها و حکم توقیف خودرو جعلی است و آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آزادشهر افزود: این افراد در دفاع از خود اعلام کردند که ماشین خود را به این شهروند اهل نوده‌ فروخته اند و چون وی پول آنها را پرداخت نکرده است، این نقشه را برای پس گرفتن ماشین خود کشیده اند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس تحقیقات خود را برای بررسی سوابق این افراد آغاز کرده است و تا روشن شدن کامل فعالیتهای خلاف این افراد به تحقیقات خود ادامه خواهد داد.

اصلانی در پاسخ به برخورد پلیس با جعل هویت پلیس چگونه است، گفت: این افراد جرم انجام داده اند و دستگاه قضا به جرم آنها رسیدگی خواهد کرد. وظیفه پلیس انجام تحقیقات لازم درخصوص جرائم احتمالی دیگر این افراد و تحویل اسناد و مدارک بدست آمده به دستگاه قضایی است.

فرمانده انتظامی آزادشهر در پایان اعلام: شهروندان عزیز در برخورد با افراد ناشناسی که خود را پلیس معرفی می کنند، ابتدا درخواست مدرک شناسایی داشته باشند و اگر درخواست فردی که به عنوان پلیس به سراغ آنها آمده نامعقول بود، حتما با ۱۱۰ تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها