موج

نیروهای آتش نشانی شهر رشت توانستند ۷ تن از ساکنین آپارتمان ۲ طبقه اعم از مرد، زن و کودک را بدون هیچ گونه آسیبی به محل امن انتقال دهند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، شهرام مومنی گزارش این آتش سوزی در ساعت ۳:۲۶ دقیقه صبح امروز ۱۰ دی ماه ۹۷ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد که  سریعا ۱۳ دستگاه خودروی اطفایی بهمراه ۳۵ آتش نشان از ایستگاه های  ۲،۳،۶و۱۲ به محل حادثه واقع در بلوار مدرس – کوی استاد شهریار اعزام شدند.

 معاونت عملیات سازمان آتش نشانی گفت: به محض رسیدن به محل آتش سوزی؛ دود و شعله های زیادی از داخل پارکینک یکباب آپارتمان ۲ طبقه مشاهده می شد.

وی ضمن تاکید بر شدت دود گرفتگی به گرفتار شدن تعدادی از ساکنان در قسمت های مختلف ساختمان اشاره داشت و افـزود: نیروهای آتش نشانی به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز، با استفاده از تجهیزات انفرادی، دستگاه های تنفسی، خاموش کننده دستی و لوله های آبرسانی نسبت به عملیات مهار شعله های آتش اقدام  کردند.

رشت- اتش سوزی

مومنی تصریح کرد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با تجهیـزات ویژه خود را به راهـروها و طبقات این ساختمان رسانده و پس از جستجو؛ خوشبختانه توانستند ۷ تن از ساکنین اعم از مرد، زن و کودک را بدون هیچ گونه آسیبی به محل امن انتقال دهند.

 وی با اعلام اینکه خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید، خاطرنشان کرد: آتش سوزی در مدت زمان کوتاهی با تلاش نیروهای عملیاتی کاملاً خاموش شد.

مومنی در پایان با اشاره به آسیب دیدگی شدید دو خودروی سواری در پارکینگ آپارتمان افزود: علت بـروز این آتش سوزی توسط کارشناسان در حال بـررسی است و آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و خارج کردن دود از داخل ساختمان به آشیانه بازگشتند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها