موج

در شرکت توزیع نیروی برق کردستان راه اندازی شد؛

سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برقکردستان از راه اندازی سیستم کنتاکت سنتر در حوزه پاسخگویی آنلاین به مشترکین و همچنین نصب سیستم ) AVLمکان یاب نظارت خودروهای عملیاتی) در توزیع برق کردستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ محمدرسول ملکی درتوضیح این خبرگفت: وجود مرکز مکانیزه  به منظور ثبت درخواست ها،  آنالیز حوادث  و تجزیه  و تحلیل  خاموشی ها  در شرکت توزیع اجتناب ناپذیر است  بر همین اساس با ارتقای سطح کیفیت پشتیبانی خدمات و افزایش اطلاعات مشترکین ازخدمات شرکت تلاش شد تا واحدهای عملیاتی از ابزار بروز در جهت رضایتمندی مردم استفاده کنند.

وی در ادامه افزود: هدف ازنصب کنتاکت سنتر حرکت و تلاش شرکت در راستای سیاست های دولت درحوزه پاسخگویی آنلاین، تکریم بیشتر ارباب رجوع، ارائـــه راهنمایی و مشاوره به مشترکین و استفاده از نظرات و پیشنهادات آن هاست.

ملکی در ادامه با اشاره به فعال بودن سیستم مرکزی تماس پاسخگو در شهرستان سنندج بیان کرد: امیدواریم با تامین اعتبار در سال جاری  درسایر شهرستان ها این سیستم راه اندازی شود.

سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان  در ادامه به پیاده سازی سیستم  AVLمدیریت ناوگان حمل ونقل خودروهای عملیاتی اشاره کرد وگفت: بانصب تجهیزات این سامانه بر روی خودروهای عملیات و اتفاقات، بالابرهاوجرثقیل، همکاران ما قادرخواهند بود در هر لحظه از موقعیت خودروها آگاه شده و به کمک این نرم افزار حرکت خودروها را با مقیاس های مختلف از روی نقشه مشاهده کنند.

وی ضمن اعلام فراهم شدن امکان روئیت پذیری حرکت خودرو و اخذ اطلاعات لحظه ای در این سامانه افزود: سامانه  AVL  امکان برقراری ارتباط دو طرفه بین مرکز و خودرو و همچنین راهبری گروه عملیاتی تجهیزشده به جهت تسریع و ارائه خدمات برق درمواقع حادثه و بحران رانیزفراهم میکند.

وی درپایان تأکید کرد: ایجاد بستر مناسب درتمامی زمینه های فعالیت شرکت به خصوص خدمات سریع تر و بهتر به مشترکین از دیگر اهداف بروز رسانی مرکز فوریتهای برق دانست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها