موج

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کارت هوشمند ملی اطلاعات 27 دستگاه و سازمان را متمرکز می کند تا هر اداره و نهادی متناسب با نیازها خود از آنها بهره برداری کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان هرمزگان، اظهار داشت: بهره گیری از سامانه و ظرفیت ایجاد شده کارت هوشمند ملی دراین استان به عنوان اولین استان کشور آغاز شود.

وی افزود: برای بهره گیری از این امکان نباید منتظر سایر مناطق کشور باقی ماند و اتصال بانک ها به این سامانه می تواند اولین گام در این راستا باشد.

وی ادامه داد: ما ایرانیان از 27 دستگاه و سازمان خدمات دریافت می کنیم که هرکدام دارای بانک اطلاعات مجزا هستند که هیچکدام به دیگری متصل نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان داشت: اگر این ها داده های خود را به اشتراک بگذارند بسیاری از کارها روان تر و بهتر انجام می شود.

وی اضافه کرد: بنا بوده که کارت هوشمند ملی اطلاعات این نهادها را متمرکز کند تا هر اداره و نهادی متناسب با نیازها خود از آنها بهره برداری کند.

اکرمی عنوان کرد: این باعث شده یک نفر بتواند از پنج نهاد حمایتی خدمات دریافت کند در حالی که یک مستضعف دیگر زیر پوشش هیچ نهادی نباشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تحلیل آماری در جامعه می تواند در تصمیم‌ گیری های مدیریتی نقش موثری داشته باشد و موجب تصمیمات شایسته در عرصه های مختلف اجتماعی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها