موج

فرمانده سپاه محمد رسول الله شیراز:

فرمانده سپاه محمد رسول الله شیراز گفت: از دی ماه 96 راهبرد استکبار و منافقین خارج نشین ایجاد مشکلات اقتصادی در جهت نارضایتی عمومی دربین مردم بود که به شکست انجامید.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، سرهنگ سید حسینی حسینی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) شیراز در نشست بصیرت افزایی با بیان اینکه از دی ماه 96 راهبرد استکبار و منافقین خارج نشین ایجاد مشکلات اقتصادی در جهت نارضایتی عمومی دربین مردم بود که به شکست انجامید اظهار داشت: در شرایط فعلی تکیه آمریکا و منافقین خارج نشین ایجاد نارضایتی اجتماعی برای برهم زدن روح و روان مردم است و در چهل سالگی انقلاب اسلامی این خباثت ها به اوج خود رسیده است تا این طور نشان دهند که نظام نا کارآمداست وتوانایی حل مشکلات اقتصادی ندارد.

وی خاطر نشان کرد: در شرایطی که اغلب مشکلات معیشتی ریشه درنحوه مدیریت داخلی دارد با برنامه ریزی و اتحاد که دربین مسئولان شکل گرفته از این شرایط عبور خواهیم کرد.

حسینی ادامه داد: این که دشمنان بدنبال تغییر نظام هستند شکی نیست و اگر این حجم تبلیغات و دسیسه ها هرجای دنیا اتفاق می افتاد آن نظام متزلزل می شد ولی درانقلاب ما با پشتیبانی مردم این طراحی ها راه به جایی نبرده است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: قطعا دشمنان چهل سالگی انقلاب را برنمی تابند و در آستانه دهه فجرانقلاب ایجاد نارضایتی و ناامیدی دارند که باید هوشیار باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها