موج

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به122 حادثه دیده در نخستین هفته دی ماه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ،  داریوش کریمی گفت: 62 عملیات امدادی و امدادرسانی به122 حادثه دیده  در اصفهان طی هفته گذشته انجام شد.

 وی ادامه داد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر طی هفته گذشته 62 عملیات امداد و نجات انجام داده‌اند و بر این اساس به 122 تن از هموطنان امدادرسانی شده است.

کریمی بیان داشت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر موفق به نجات 39 نفر در عملیات نجات و رهاسازی‌ شدند که از این میان 31 نفر برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند و 8 نفر مصدوم نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

وی تصریح کرد: تعداد 63 تیم عملیاتی و 183 نیروی عملیاتی، با مجموع 54 دستگاه آمبولانس در عملیات‌های یاد شده حضور داشته‌اند.​

کریمی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در بازه زمانی یکم تا هفتم دی ماه اشاره و خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی 23 حادثه جاده ای ،13حادثه شهری ،19 مورد خدمات حضوری، 1 حادثه ساحلی و 6 حادثه صنعتی و کارگاهی توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان مجددا به مردم توصیه کرد: به علت ناپایداری هوا و برودت آن در این فصل از سال، از سفرهای غیر ضرور خودداری و در صورت بروز حادثه ، ضمن حفظ خونسردی با تلفن سه رقمی 112 تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها