موج

دادستان مرکز مازندران خبر داد:

دادستان مرکز مازندران از محاکمه 586 نفر در ارتباط با قاچاق چوب طی 9 ماه گذشته در محاکم قضایی استان مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران،سیدیونس حسینی‌عالمی صبح امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: برخی برداشت های بی رویه از جنگل موجب سیل می شود و خسارت های سنگینی به زندگی مردم را در پی دارد که باید این نوع برداشت ها جلوگیری شود.

وی ادامه داد: در بحث قاچاق چوب متاسفانه با این پدیده روبرو هستیم که خانم ها نیز در این موضوع ورود کرده اند و از 586 نفری که در 9 ماهه امسال در موضوع قاچاق چوب محاکمه شدند که از این تعداد 6 نفر خانم می باشند.

ضرورت ساماندهی پسماند در مازندران

حسینی عالمی تصریح کرد:  به دستور رئیس کل دادگستری مازندران ساماندهی پسماند استان در دستور کار قرار دارد و یک امر ضروری است که باید مورد توجه مدیران باشد.

وی گفت: در بحث زباله بازدید های مستمر در دستور کار قرار دارد و انجام شده  و مشکل پسماند در استان وجود دارد که مسئولان نیز همت زیادی برای رفع آن دارند و باید مشکلات این حوزه رفع شود.

پرونده شورای شهر بابل در حال بررسی است

وی درباره پرونده شورای شهر بابل نیز گفت: موضوع شورای اسلامی شهر بابل در حوزه قضایی در حال بررسی است و بخشی از این پرونده مربوط به دادگاه انقلاب بود که رای آن صادره شدو بخشی از پرونده در دادگاه جزایی و کیفری ۲ در حال بررسی است.

حسینی عالمی بیان داشت : بخشی از پرونده شورای شهر بابل در دادگاه کیفری یک نیز جریان دارد که دراین دادگاه راجب بخشی رای صادر شد و بخشی دیگر هنوز مفتوح است.

وی در مورد اختلاس مالی یکی از مدیران سابق فرهنگی استان، گفت: بحث اختلاس مطرح نیست و تخلف مالی انجام شده است بدین صورت که سازمان بازرسی می گوید پول در جایگاه واقعی خودش هزینه نشده است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها