موج

رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبر داد

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور حکم قطعی برای دو اخلالگر نظام اقتصادی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری  موج از اصفهان، احمد خسروی وفا  گفت:حکم قطعی و غیر قابل تغییر برای دو اخلالگر نظام اقتصادی در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در دادگستری استان اصفهان صادر شد.

وی بیان داشت: در این حکم متهم ردیف اول حمید رضا جانقربان فرزند علمدار به بیست سال حبس قطعی و پرداخت ۱۲۰ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد.

وی افزود: متهم ردیف دوم آزاده سجادیه فرزند یحیی هم به ده سال حبس قطعی محکوم شد.

خسروی وفا گفت: این متهمان به جرم اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق وارد کردن پروتز و ایمپلنت های اسکلتی به صورت قاچاق و غیرمجاز و بدون هماهنگی با اداره گمرک و سایر مراجع ذیصلاح قانونی در دادگاه ویژه جرائم اقتصادی در دادگستری استان اصفهان محاکمه شدند.

جرایم اقتصادی

خسروی وفا افزود: ارزش تقریبی اقلام قاچاق شده توسط این دو متهم 230 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی ادامه داد: پرونده برای دیگر متهمان و معاونان جرم مفتوح است و از جنبه خصوصی جرم شکات و افرادی که از این طریق آسیب بدنی دیده اند می توانند با مراجعه به دادسرا تقدیم شکایت کنند و دادگاه از این جنبه نیز رسیدگی و صدور حکم خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دستگاه قضایی استان با رسیدگی سریع و قاطع اشد مجازاتهای قانونی را در خصوص افرادی که با سوءاستفاده و فرصت طلبی از شرایط اقتصادی کنونی کشور امنیت، آسایش و معیشت مردم را با اعمال مجرمانه خود هدف قرار می دهند اعمال خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها