موج

نماینده ولی فقیه در کردستان تاکید کرد:

نماینده ولی فقیه در کردستان به بهره گیری از فضای مجازی در فرهنگ سازی ترافیک نیز اشاره کرد و گفت: فضای مجازی و رسانه ها ظرفیت خوبی برای پرداختن به مساله ترافیک هستند که می توان در بخش نهادینه کردن فرهنگ ترافیکی از آنها بهره گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی بر لزوم بهره گیری از فضای مجازی در فرهنگ سازی ترافیک تاکید نمود.

 نماینده ولی فقیه در کردستان در نود و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی کردستان اظهار داشت: بخشی از موضوع ترافیک، فرهنگ آن است و به انسان ها بر می گردد که لازم است آن را رعایت کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی کردستان اضافه کرد: بایستی مسایلی که لازم است افراد در ترافیک رعایت کنند از ابعاد مختلف در این شورا مورد رسیدگی و بررسی قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در کردستان به اهمیت حل مشکلات ترافیکی اشاره کرد و افزود: برای این مساله باید راهکارهای حل این معضل به صورت تخصصی از ابعاد مختلف بررسی شود و مواردی چون آموزش افراد در سنین مختلف، نهادینه کردن فرهنگ ترافیک، به روز بودن تجهیزات عمومی، اعمال قوانین و مقررات برای آن چاره اندیشی شود.

آیت الله حسینی شاهرودی از دستگاه های متولی ترافیک از جمله شهرداری و نیروی انتظامی خواست راهکارهای عملیاتی برای این مساله را به کار بگیرند ضمن اینکه آموزش و پرورش و دستگاه های متولی فرهنگ نیز در زمینه فرهنگ سازی ترافیک ورود کنند.

وی به بهره گیری از فضای مجازی در فرهنگ سازی ترافیک نیز اشاره کرد و گفت: فضای مجازی و رسانه ها ظرفیت خوبی برای پرداختن به مساله ترافیک هستند که می توان در بخش نهادینه کردن فرهنگ ترافیکی از آنها بهره گرفت.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اهمیت رفع مسایل ترافیکی یادآور شد بررسی مسایل و تصویب موارد تاثیرگذاری در تقویت فرهنگ ترافیکی و تعیین وظایف دستگاه های متولی ترافیک از وظایف شورای فرهنگ عمومی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی در راستای حل مسایل و مشکلات جامعه فعالیت می کند، اضافه کرد: مسایل شرعی و انسانی در راس فرهنگ آورده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها