موج

جانشین فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد؛

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: به دنبال این هستیم، بتوانیم یک کار ضربتی را در آینده در خصوص مبارزه با قاچاق سوخت انجام دهیم؛ این در حالی است که در سال جاری کشفیات سوخت در مقایسه با سال قبل بیش از 200 درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار «ایوب سلیمانی» شب گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به موقعیت حساس و حیاتی هرمزگان، اظهار کرد: مهمترین واردات و صادرات کشور و همچنین بیشترین تولیدات سوخت در استان هرمزگان انجام می شود؛ طبیعی است دشمنان بر روی این نکته تاکید داشته باشند لذا امنیت آن نیز برای ما بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه در راستای ارتقای امنیت و مقابله جدی با قاچاق کالاهای وارداتی و سوخت که از کشور خارج می شود یک عزم جدی شکل گرفته است، بیان کرد: در نشست تخصصی استانی که با سازمان‌های مختلف به خصوص نیروهای مسلح انجام داده‌ایم، بتوانیم به عنوان همکار و همراه در این امر به ما کمک کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم، بتوانیم یک کار ضربتی را در آینده در خصوص مبارزه با قاچاق سوخت انجام دهیم؛ این در حالی است که در سال جاری کشفیات سوخت در مقایسه با سال قبل بیش از 200 درصد رشد داشته است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در بحث مبارزه و مقابله با قاچاق کالا و ارز، مسئولیت اصلی برعهده ناجا است، ادامه داد: در واقع نیروی انتظامی پرچمدار مبارزه با قاچاق در کشور استکه برخی سازمان ها به ویژه نیروهای مسلح، به ما در این حوزه یاری و کمک می کنند.

سلیمانی با اشاره به اینکه دشمن درصدد است از هر توان و ظرفیتی برای ضربه زدن به اقتصاد کشور استفاده کند، تصریح کرد: همچنین در داخل کشور نیز کسانی هستند که به دنبال کسب سود و منفعت کلان از راه نامشروع است که باید با جدیت، قاطعیت و عزم ملی با این گونه افراد برخورد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها