رئیس پلیس امنیت عمومی استان از دستگیری راهزن وقاچاقچی مسلح مواد مخدر که در پوشش ماموران اقدم به اخاذی می کرد، در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «علی اصغر عبادی نیک» در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی با سلاح ومهمات غیر مجاز اقدام به شرارت، راهبندان و اخاذی در پوشش لباس فرم پلیس می کنند ،مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران عملیاتی پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های اطلاعاتی وحضور در منطقه هدف، هویت متهمان که در پوشش مامور نسبت به ایجاد رعب وحشت، راهزنی و قاچاق مواد مخدر به صورت مسلحانه اقدام می کردند شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: با انجام کارهای اطلاعاتی وشگردهای پلیسی محل اختفای متهمان واقع در روستای «گودو» شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل مذکور یک قبضه کلت کمری به مراه دو تیغه خشاب و تعداد 9 عدد فشنگ ،یک دست لباس نظامی، تعداد 45 عدد دستبند پلاستیکی و آلات استعمال مواد مخدر کشف شد.

عبادی نیک با بیان اینکه یک متهم در این زمینه دستگیر شد، اظهار کرد: با توجه به اعترافات متهم و اسناد موجود، هویت دو متهم دیگر این پرونده نیز شناسایی و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان بیان کرد: حفظ امنیت و برخورد با متخلفان اولویت اول کار پلیس است و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد فرصت طلب و متخلف، مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 در میان بگذارند تا نسبت به برخورد قانونی با آنان در سریعترین زمان ممکن اقدام شود.