معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان گفت: بیش از 3000 دانشجوی اصفهانی ازحمایت کمیته امداد بهره مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جلال یزدانی اظهار داشت: ۳۴۲۴ نفر از مددجویان و فرزندان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از کمک‌ هزینه‌های شهریه و تحصیل به میزان ۲ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: تمام برنامه‌ها و کمک‌های این نهاد به مددجویان غیر سالمند و فرزندان خانوارهای تحت حمایت باهدف زمینه‌سازی برای رشد و ارتقای جایگاه علمی و اجتماعی و آن‌ها انجام می‌شود.

یزدانی بابیان اینکه تحصیل در دانشگاه یکی از راه‌های توانمندسازی فرزندان مددجویان است، گفت: کمیته امداد اصفهان در حد توان و منابع خود از دانشجویان تحت حمایت در مقاطع مختلف تحصیلی حمایت می‌کند.

وی پرداخت کمک‌هزینه‌های تحصیلی و شهریه را از مهم‌ترین بخش‌های برنامه حمایت از دانشجویان این نهاد عنوان کرد و افزود: ۳۴۲۴ نفر از دانشجویان تحت حمایت در نه‌ماهه سپری‌شده از سال جاری ۲ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان در این زمینه دریافت کردند.

یزدانی افزود: ۷۷۵ میلیون تومان از این مبلغ صرف پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و مابقی به پرداخت کمک‌هزینه شهریه دانشجویان تحت حمایت اختصاص‌یافته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان با ابراز امیدواری نسبت به افزایش کمک‌های مستقیم خیران و نیکوکاران به برنامه حمایت تحصیلی این نهاد، گفت: مردم نوع‌دوست استان اصفهان می‌توانند با استفاده از روش‌های نوین مشارکت در عرصه خیر و احسان ازجمله کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکار ۰۹۶۸۸۷۷، سامانه پیام کوتاه ۸۸۷۷ وتارنمای emdad.ir ، یاری‌رسان همشهریان نیازمند خود باشند.