موج

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز:

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز در جمع شورای فرماندهی این ناحیه در خصوص یوم الله 9 دی گفت: 9 دی 88 روز حجامت جمهوری اسلامی بود.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، سرهنگ موسی زارعی فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز در جمع شورای فرماندهی این ناحیه در خصوص یوم الله 9 دی،  9 دی 88 روز حجامت جمهوری اسلامی معرفی کرد و گفت: اگر 22 بهمن 57 روز پیروزی جمهوری اسلامی بود اما 9 دی 88 روز مهم‌تری است.

  وی اظهار داشت: اصحاب فتنه از ما، از امام و از انقلاب اسلامی بریده‌اند؛ از ولایت‌فقیه بریده‌اند. ما هم از آنها بریده‌ایم. ما از سران فتنه بیزاریم .

به گفته وی، نهمین روز دی‌ماه سال هشتاد و هشت از حنجره‌مان به صراحت فریاد زدیم، از آنرو که معلوم آمد در این روز انقلاب اسلامی شکست‌ناپذیر است.

فرمانده سپاه ناجیه ثارالله(ع) شیراز، ‌22بهمن را مظهر ولایت‌پذیری و نشانه تسلم امت دانست و تصریح کرد: 9 دی آینه برائت ما از سران کفر و فتنه و نفاق و نشانه حرب ما با غریبه‌ها بود که شعار خود را از حلقوم بریده‌ها سر می‌داد.

زارعی افزود: مردم ما همیشه دین خواه و بر مدار ولایت حرکت می نمایند و روشن اندیشان فریب خورده نمی توانند این نکته را باور نمایند. امروز نیز حوادثی در جامعه رخ می دهد که توده مردم را نگران می نماید.

وی خاطرنشان کرد: برخی از فیلم ها که با انگیزه های غیر دینی در این کشور اسلامی ساخته می شود با همین گمان واهی تهیه شده که مردم از دین و انقلاب سیر گشته و پی امورات دنیایی بر آمده اند

فرمانده سپاه ناجیه ثارالله(ع) شیراز در ادامه با بیان اینکه مسوولین نظام اسلامی باید توجه داشته باشند که آنان با خون شهیدان و به بهای گران قدر هزاران جانباز به این سمت ها تکیه زده اند افزود: آنها نبایستی این بهای گران را به بازی گرفته وحتی در برخی از حرکت های خود آن را به تمسخر بگیرند. مسوولان نظام باید بدانند مردم، فدایی دین و پیرو ولی زمان هستند ودر سخنان، نامه ها و اقدامات خود بر این موضوع تأکید نمایند و در مقابل ولی فقیه شخصیت تراشی و تمجید بی جا از افراد ننمایند که همه ما مسوول خواهیم بود.

این فرمانده سپاه بیان داشت: روزهای متعددی در انقلاب ایران به یاد ماندنی شده اند برخی از این ایام با خاطراتی خوش همراه و بعضی یاد انسان را مخدوش می نماید. حوادث هفده شهریور ماه و روز بیست ودوم بهمن ماه از این روزهای با شکوه است.

زارعی با خاطرنشان ساختن اینکه هر چند نسل امروز از دهه فجر فقط خاطراتی و یا بخش های تاریخی را خوانده و شنیده اند ولی کمتر کسی است که روز نُه دی، روز میثاق امت با رهبر معظم انقلاب اسلامی را فراموش کرده و یا مطلبی در آن باره نشنیده باشد ادامه داد: این روز در انقلاب ما روزی از ایام الله است که ثابت کرد مردم همچنان بر روی اصول انقلاب ثابت قدم هستند و تبلیغات گسترده بد خواهان و فریب خوردگان و اقدامات آنها نمی تواند خللی در عزم مردم ایجاد نماید.

   وی تأکید کرد: امروز از گوشه و کنار زمزمه هایی شنیده می شود و بنظر می رسد همان عقبه های بجامانده از فتنه 88 بدنبال خلق رخداد شوم دیگری هستند. تذکر صواب رهبری مبنی بر"پروژه و جریان نفوذ" این حقیقت را آشکار می سازد که هنوز دشمن عقب ننشسته و به برخی بستر ها و روزنه ها امید بسته است. امیدی که انشاء الله با بصیرت و هوشیاری ملّت و سپردن چشم و دل و گوش را به لبان مبارک رهبری و امتثال امر نمودن ، نا امید خواهد شد  و اربابان فتنه و اصحاب آن از این فضای جدید طرفی نخواهند بست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها