موج

اخبار پلیس گیلان؛

ماموران انتظامی تالش موفق شدند 4 نفر از سارقان منزل را دستگیر و همچنین و در صومعه سرا 6 تن چوب جنگلی را از قاچاقچیان کشف نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سرهنگ حسین جمال‌دار بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی با انجام تحقیقات و تعقیب سرنخ‌ها مخفیگاه متمان را شناسی کردند افزود: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضائی به مکان مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از این مکان 4 متهم شناسایی شدند گفت: در بررسی فنی پلیس متهمان به 4 فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ جمال‌دار خاطر نشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری اسباب و لوازم سرقتی منازل کشف شد.

فرمانده انتظامی تالش در پایان با اشاره به اینکه متهمان 34، 38، 47 و 55 ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به پلیس 110 اطلاع دهند.

کشف 6 تن چوب جنگلی قاچاق

کشف 6 تن چوب جنگلی قاچاق در صومعه‌سرا

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از کشف 6 تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالعلی شعبانی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی چوب‌های جنگلی قاچاق در یک مرغداری و کارخانه چوب‌بری، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پس از شناسایی این مکان‌ها با انجام تحقیقات از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند افزود: با هماهنگی قضائی به محل‌های مورد اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این مکان‌ها 6 تن تن چوب جنگلی قاچاق کشف شد تصریح کرد: کارشناسان ارزش چوب‌های کشف شده را 60 میلیون ریال اعلام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا گفت: در این راستا 2 متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها