موج

سردبیر هفته نامه بانگ اساطیر در گفتگو با موج؛

محمد فیضی در گفت‌و‌گو با موج، از کمک 3 ساعته نماینده اصولگرای مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و رئیس و معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان به مردم گرفتار در برف خبر داد.

محمد فیضی سردبیر هفته نامه بانگ اساطیر در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری موج، اظهار داشت: صبح روز جمعه 7 دیماه 97، به همراه محمدرضا ملکشاهی راد نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان و فریدونی معاون این سازمان که قصد بررسی مشکلات کشاورزی و دامپروری بخش گریت را داشتند عازم این منطقه شدیم که برف و کولاک مانع از انجام این سفر اداری شد.

این پیشکسوت رسانه‌ای لرستان، ادامه داد: از سه راهی آبشار بیشه به سمت سراب جلدان، کولاک شدیدی فضا را دربرگرفته بود تا اینکه خودروهای گرفتار در برف، مانع از تردد خودروی جهاد کشاورزی شد.

تلفن همراه آنتن نداد، ملکشاهی راد پیشنهاد کمک داد

فیضی، تشریح کرد: ملکشاهی راد تلاش کرد تا با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تماس حاصل کند که این مهم به دلیل عدم آنتن دهی تلفن همراه صورت نگرفت تا اینکه ملکشاهی راد پیشنهاد داد نسبت به جابجایی خودروها گرفتار اقدام کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکانات لازم جهت جابجایی خودروهای گرفتار وجود داشت، گفت: سردی هوا، عدم آنتن دهی تلفن همراه و حجم خودروهای گرفتار در برف و کولاک شرایط را دشوار کرده بود و ما بدون هیچ امکاناتی، با مدد از توان فردی برخی مردم حاضر، اقدام به جابجایی خودروها کردیم.

سردبیر هفته نامه آوای لرستان، افزود: در این میان، یک اتوبوس حامل گردشگرانی از استان کرمانشاه با 40 سرنشین نیز در منطقه زمین گیر شده بود که ملکشاهی راد، بازدار و فریدونی را همراهی کردند تا خودروهای گرفتار جابجا شوند.

ملکشاهی راد

برخی همه چیز را سیاسی می‌بینند/ شهادت می‌دهم که پیشنهاد ملکشاهی راد صادقانه بود

وی، تاکید کرد: شان رسانه‌ای حکم می‌کند تا فارغ از هر نوع نگاه حزبی و سیاسی و عقیدتی، حقایق را بازگو کنم، لذا نخست از عزم جدی محمدرضا ملکشاهی راد به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و پیشنهاد صادقانه او، و همراهی عبدالرضا بازدار به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی و فریدونی به عنوان معاون این دستگاه اجرایی و خدماتی خرسندم و دوم در پیشگاه خداوندی متعال و عموم مردم شهادت می‌دهم که این اقدام شایسته در شرایطی صورت گرفت که مسوولین حاضر می‌توانستند نسبت به آن بی‌تفاوت باشند یا اینکه مردم حاضر را به انجام آن ترغیب کنند.

محمد فیضی

رهاسازی خودروهای گرفتار در برف و کولاک 3 ساعت طول کشید

فیضی در پاسخ به دیگر پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه نقش شما در این رهاسازی چه بود و این عملیات مردمی و جهادی چند ساعت به طول انجامید، گفت: متاسفانه با توجه به شرایط جسمی و به دلیل قطع انگشتان پای راست، از همراهی با این مدیران دلسوز بازماندم اما توفیقی بود تا به رسالت رسانه‌ای خود عمل کنم و در روایت آن، صادق باشم، علی ایحال این اقدام شایسته مسوولین و مردم حاضر بیش از 3 ساعت طول کشید اما ملکشاهی راد پس از پیمودن یک مسیر طولانی در برف، موفق شد با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان تماس بگیرد تا امکانات و تجهیزات لازم جهت بازگشایی مسیر به منطقه اعزام شود.

ملکشاهی راد برف و کولاک

ماجرای سرنشینان خودرو مشکی رنگ و آقای نماینده

وی، افزود: پس از بازگشایی مسیر توسط راهداری، با توجه به اینکه امکان دور زدن خودرو وجود نداشت، مجبور شدیم تا به سه راهی بیشه رفته و آنجا اقدام به دور زدن کنیم، حین بازگشت سرنشینان یک خودرو سواری مشکی رنگ که اعضای یک خانواده لرستانی بودند درخواست کمک کردند که آقایان مجددا پیاده شدند، در اولین نگاه ملکشاهی راد را شناختند و لبخند رضایت بر لبانشان نشست. پس از اینکه ماجرا را برایشان تعریف کردم، خوشحال از این رفتار و کردار پسندیده، دعای خیری کردند و راهی شدند.

برف و کولاک لرستان

ملکشاهی راد، بازدار و فریدونی تا بازگشایی کامل مسیر ماندند و کمک کردند

سردبیر بانگ اساطیر، ادامه داد: عدم داشتن پوشش زمستانی مناسب مسوولین حاضر و سرمای شدید منطقه شاید هر کسی را از چنین اقدامی باز می‌داشت اما به خود بالیدم که در آن هوای سرد، خداوند متعال توان و نیرویی به عزیزان عنایت کرد که دست به چنین اقدام شایسته و شرافتمندانه‌ای بزنند و تا بازگشایی مسیر توسط راهداری و رهاسازی خودروهای گرفتار، منطقه را ترک نکنند. لذا بر خود لازم دانستم تا این مهم را با خبرگزاری محترم موج و همکاران رسانه‌ای در میان بگذارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها