موج

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز، بصیرت را به معنای روشن دلی و روشن بینی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، حجت الاسلام مصطفوی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز، در جمع کارکنان این ناحیه در خصوص یوم الله 9 دی گفت: بصیرت به معنای روشن دلی و روشن بینی است.

وی اظهار داشت: انسان با بصیرت، آینده نگر و دارای چشم انداز روشن است و برعکس انسان بی بصیرت دچار انحراف و اشتباه می شود. در اهمیت بصیرت همین بس که امام علی (ع) می فرمایند: فقدان بصر تحملش از فقدان بصیرت آسانتر است.

این مسئول ادامه داد: کسی که چشم نداشته باشد بالاخره با کمک عصا و دست و اشیاء زندگی را به یک سر منزلی می رساند اما کسی که بصیرت نداشته باشد به چاه می افتد و جامعه را هم دچار انحراف می کند. بصیرت موتور محرکه انسان است که باعث انگیزه و روحیه انسان است .اگر بصیرت و فهم درست سیاسی نباشد انسان و جامعه دچار سقوط می شود. پیامبر اسلام(ص) فرمودند: کسی کور و نابینا است که بصیرت نداشته باشد.

وی افزود: 9 دی تجدید عهد و میثاق مردم با رهبری انقلاب و یک حرکت خودجوش مردمی بود که در سرتاسر کشور بوجود آمد. در 9 دی مردم موضوع فتنه را تشخیص دادند لذا با چشم پوشی از گرایش خود به خیابانها آمدند و چشم فتنه گران داخلی و خارجی را کور کردند و حتی به آنهایی که در زمین دشمن بازی می کردند هشدار دادند که هیچ چیزی برای آنها بالاتر از آرمانهای انقلاب و ولایت فقیه نیست.

وی گفت: توطئه های دشمن تمام شدنی ندارد و آنها در صددند که در سال 98 فتنه را تجدید کنند و لذا ما باید هوشیار باشیم. 9 دی باعث تقویت انقلاب اسلامی و تجدید عهد با آرمانهای انقلاب و لبیک به رهبری انقلاب بود و حضور مردم در راهپیمایی 9 دی 88 شکوه و تجلی قدرت خداوند بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها