موج

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم‌الله و ماندگار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین رضا صادقی در آستانه فرا رسیدن روز ۹ دی بیان کرد:حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.

وی ادامه داد:حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

وی اظهار داشت: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای را شاد ساخت.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است. روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی بر اینکه مردم همیشه برای مسئولان پشتوانه ای عظیم بوده اند و اهمیت حضور آنها نیز در این بزنگاه‌ها پررنگ‌تر می‌شود، اظهار کرد: بزرگداشت حماسه‌هایی همچون نهم دی ماه سال ۸۸ نکاتی همچون دین داری و وفاداری به آرمان‌های و اهداف والای جمهوری اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه را که موجب حضور مردم در صحنه ها می شود یادآور خواهد شد.

اصفهان - مدیر کل اوقاف و امور خیریه

وی با تأکید بر لزوم اهتزاز مستمر پرچم «بصیرت»، «دشمن شناسی» و «ولایت مداری» در هر زمان و مکان در ادامه گفت: برگزاری حماسه ۹ دی، از یک انحراف و خطای تاریخی و فرصت دهی برای تولید فتنه‌های پرهزینه علیه انقلاب و ملت ایران با تأسی از سیره مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه‌ای را باعث شد و با یاداوری این رخداد عبرت آموز و مصونیت ساز، نباید به دشمن اجازه داد تا با حیله‌گری، مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی را سلب و سودای براندازی نظام و انقلاب رادر ذهن شیطانی خود بپروراند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از آحاد ملت مومن و انقلابی دعوت می شود تا با حضور قاطع و باصلابت خود در مراسم راهپیمایی روز ۹ دی یاد و خاطره این حماسه بزرگ را زنده نگه دارند تا خیانت فتنه گران و حامیان و طراحان آن در اذهان و افکار عمومی به فراموشی سپرده نشود و از توطئه‌های دشمنان نیز با بصیرت خویش جلوگیری نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها