موج

فرمانده انتظامی استان از کشف 268 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان طی یک ماه گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار «عزیز اله ملکی» در جمع خبرنگاران گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان هرمزگان با همکاری ماموران انتظامی، ظرف یک ماه گذشته با تلاش شبانه روزی و اجرای طرح های پاک سازی نقاط آلوده و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در آذرماه امسال موفق شدند ، 380 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 4 فروند شنارو حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کنند.

وی افزود: در مدت یاد شده با تلاش همه جانبه ماموران، مجموعا 765 هزار نخ انواع سیگار، 5 هزار و 577 دستگاه لوازم خانگی، 10هزار و 400 عدد قطعات خودرویی، 534 هزار لیتر سوخت، 7 هزار ثوب البسه ، 7 هزار و 650 متر پارچه ، 226 راس دام و ... قاچاق کشف شد.

ملکی، ارزش ریالی کالاهای کشف شده بنا به نظر کارشناسان را 268 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه 120 متهم فعال در قاچاق کالا نیز دستگیر که برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی استان معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه طی این مدت 524 فقره پرونده کشف کالای قاچاق تشکیل شده، خاطرنشان کرد: از این تعداد 48 پرونده بالای 100 میلیون و 476 فقره پرونده زیر 100 میلیون تومان بوده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها