موج

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان از اجرای محدودیت های ترافیکی به منظور برگزار شدن هرچه با شکوه تر مراسم 9 دی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی گفت: پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در راستای برگزار شدن هرچه بهتر مراسم بزرگداشت 9 دی شهر اصفهان اقدام به اعمال محدودیت و ممنوعیت تردد در اطراف محل برگزاری این مراسم می کند.

وی افزود:  بر این اساس از ساعت 6:30 صبح فردا توقف هر گونه وسیله نقلیه در طول مسیر خیابان های مطهری، کمال اسماعیل و پاسداران تا سید علیخان ممنوع است.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان همچنین تصریح کرد: به محض شروع مراسم در تقاطع مطهری-شمس آبادی و کمال اسماعیل به پاسداران محدودیت تردد برای خودروها اعمال خواهد شد.

سرهنگ چلمقانی اعلام داشت: همچنین به محض آغاز راهپیمایی، محدودیت ترافیکی از تقاطع پل فردوسی به پل آذر به سمت میدان انقلاب اعمال می شود.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان در پایان گفت: با توجه به پیش بینی حضور پرشور مردم در این مراسم، توصیه می شود حتی المقدور، شهروندان محترم از ناوگان حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس برای تردد استفاده کرده و از تردد با خودروهای شخصی در هسته مرکزی شهر در طول برگزاری مراسم، خودداری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها